reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
chyba tez bede musiała stosowac taka taktyke bo nie chce aby mi sie tam cos w srodku narobiło. Tylko ze moj P. wraca ok 18 dopiero wiec tez musiałabym wychodzic po południu dopiero. No ale cóz, najwazniejsze aby nie dzwigac tych ciezarów:-)
 
reklama
Kitki jeszcze zdążysz z tym fitnesem, i rzeczywiście z 3 piętra możesz "zjechać" wózkiem, a z wniesieniem to już niech się tatuś martwi ;-)
 
Agusia napisała:
Witam :-) dzisiaj o 00:50 przyszła na swiat moja coreczka Patrycja. Ma 56cm, wazy 3530g i uzyskala 10pkt w skali Apgar. Poród byl Sn, nie było latwo, ale jestem teraz bardzo szczęśliwa. :-) Jak wrócę na forum (zapewne w piątek) to wstawię zdjęcia. Pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i te jeszcze nierozpakowane.


Agusia i sie doczekałaś! serdeczne gratulacje i usciski dla malej królewny.!!
 
A i mój synek urodzony również w 37 tyg ciąży z wagą praktycznie taką samą, bo ważył 3100g i z takim samym wzrostem:-) Aż niemożliwe:-) Niech Ci się zdrowo chowa i życzę Ci, aby podobnie jak mój był tak grzeczny:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry