reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hejo


ja jutro tez de do szpitala kiedy bedzie ccdowiem sie na miejscu....
po badankach m.in. trzymajjcie kciuki bo mam kurcze sracha wiekszego niz przed pierwsza cc .....

nie bede miala tam netu wiec jak wszytsko ok bedzie odezwe sie smskiem do kogos....

trzymam kciuki tez za te jeszcze nie rozdwojone oby szybko i bezbolesnie poszlo ...
 
reklama
Dzieki Myfa ja tez trzymam za Ciebie kciuki:-) Jejku nie wierze ze nas tak malutko juz zostało, koncoweczka sama sie zmywa do szpitali..
 
Myfa znaczy się pójdziesz i już Cię zostawią i będziesz tam czekała na cc, czy idziesz tylko tak kontrolnie??
Będzie dobrze:tak:, no bo jak ma być inaczej?? :tak::tak:
 
Mam pytanie do dziewczyn. które juz miały cesarke - Czy używałyście/używacie pasa poporodowego??? Ja jestem juz prawie 3 tyg. po a brzuch mam nadal duży i chce kupic ten pas i tak sie zastanawiam czy mogłabym juz go zakładac czy jeszcze za wsześnie:baffled: Z drugiej strony jak za długo bede czekac to ten brzuch mi sie nie wchłonie i juz zawsze bede wygladała jakbym była w ciązy ;-)
Ma któras jakies doświadczenie w tej sprawie???
 
Kitki mnie brzuch sie ladnie wchlonal po cc,jest kilka cm wiecej niz przed ciaza (dokladnie 8 cm) ale dam sobie jeszcze troche czasu.Mnie polozna mowila ze najwczesniej miesiac po porodzie mozna nosic pas poporodowy a dzwigac ciezary (typu wozek,ciezkie siaty) najwczesniej 2 mce po porodzie.Natomiast cwiczyc brzuszki najwczesniej 3 mce po porodzie:baffled:
 
Kurcze to jak tu wyjsc na spacer z dzieckiem??? ja musze zniesc wozek z 3 pietra:szok:, myslalam tez ze brzuszki to mozna po miesiacu robic.
Ide w przyszłym tyg na kontrol do gina to podpytam jeszcze ale jesli potwierdza sie Twoje słowa to jestem załamana:-(
ja juz z siostra sie ugadałam ze po swietach dwa razy w tyg. po drodze podrzucam jej mała i ide na fitnes a ona sie przez ten czas nia zajmie, a tu taka lipa:crazy:
Serio sie podłamałam
 
Kochana ja wychodze z mala okolo godz 15 i nie dzwigam wozka tylko nim schodek po schodku zjezdzam,spaceruje dotad az maz da mi znac ze juz wrocil z pracy,wiec wracam a on wnosi wozek...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry