reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
napisała do mnie basikxd-urodziła dzis synka-mały ma 3150 gr i tylko tyle wiem...

pisała tez nili-ze ma mase pokarmu i ze jest przyklejona do lozka z powodu krwawienia z rany, ale bez kroplówek i cewnika...
 
Nik_a widzę, że poród miałaś ok, to fajnie :-)

Dziewczynki, musiałam i muszę być silna dla mojej córeczki. Ona jest taka słodziutka. A męża za to paliwo myslałam, że zabiję tylko te skurcze mi nie pozwalały :-D:-D:-D
 
Informacja od Edis z wczoraj wieczorem:
Na razie jestem 2 w 1. Rano byłam badanam lekarz powiedział, ze wszystko wskazuje na zblizajacy sie poród wiec na razie nie beda do przyspieszac. dzisiaj mała mniej się rusza, skurczy na ktg jest więcej, zaczęło mi sie plamienie. Buzki dla ciotek z BB (tych rozpakowanych i nie).
 
Bansikxd gratuluje Kochana!A wiec mamy kolejnego małego Łodzianina na świecie:tak:
Nili bedzie dobrze!
 
EDIS pozdrawiam cieplutko i zycze b szybkiego rozwiązania i tego abyś miala to wreszcie za sobą a dzidzie przy sobie;-);-);-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry