reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
edis, współczuję, co za babsztyl...

co do wagi - w 36 tc moja Julcia wazyła wg usg 3290, natomiast jak byłam na ktg w poniedziałek w 40tc, położna zmierzyła mi brzuch wzdłuż - od piersi do spojenia - coś tam przeliczyła i wyszło jej 4150, a mała urodziła się w piątek z wagą 4280, czyli dość dokładny ten szacunek był...
 
Vinniki ja tez dwoje dzieci urodziłam sn a teraz z trzecim miałam cc.Jak dla mnie to przy cc jest znacznie mniej bólu niz przy sn.Mnie bolało tylko przy wstawaniu.O karmienie tez sie martwiłam ale karmie i nie ma żadnego problemu,tylko ze zaczełam karmic dopiero od 4 doby.Brzuch juz mam mały, ale w spodnie sprzed ciazy i tak nie wchodze(nosiłam rozmiar 34 i bardzo obcisłe spodnie)zostało mi jeszcze do wagi sprzed ciazy 5 kilo( i troche mnie to dołuje).
 
Carolin - jak widac z wątku porodowego te szacowania wagowe mogą byc bardzo niedokładne, więc nie ma co się stresowac. Calkiem mozliwe, ze urodzisz sredniaczka:tak:

Aaa wiecie co - mam wrazenie, jakby mi sie inna skóra na brzuchu zrobila ostatnio, taka... jakby bardziej cienka? I nap ewno bardziej sucha. Nie swedzi, ale jest taka" milutka" w dotyku. Tez tak macie?
 
Ostatnia edycja:
moonik a wiesz, ze jak tez ostatnio zauwazylam roznice jesli chodzi o skore na brzuchu. Tez mam wrazenie ze jest bardziej cienka, ale do tego taka jakby ja ktos pudrem blyszczacym posypal (tak sie blyszczy). I niestety dwa rozstepy wyskoczyly:(
 
Mnie skóra na brzuszku znowu swędzieć bardzo zaczęła, ale też zauważyłam że jest taka bardziej błyszcząca...jak na razie rozstępów brak...oby nie wyszły!!!
 
reklama
Dizewczyny ja jutro o 11:00 mam cesarkę. O 9:30 mamy wstawić się w szpitalu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. 3majcie kciuki. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry