reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
moonik1 -z tą skórą też tak mam, widać też powiększone pory skórne - tam gdzie rosną włoski :) czasem tak mi się fajnie brzuszek układa jakbym miała koło ratunkowe a w środku wklęsły i miękki pępuszek :) zawsze był mega wyprostowany :-D
 
reklama
Caro - pamiętam i trzymam kciuki! :-D Na pewno wszystko pójdzie gładko i jutro o tej porze już będziesz miała Maleństwo po drugiej stronie brzuszka:-)
 
No to dopisuje sie do grona "przenoszonych" :) bylam dzis na ktg (termin z OM na 13.03 byl) i lekarz powiedzial tylko "zapis piekny, zglosic sie do nas za trzy dni i na wszelki wypadek spakowac torbe bo mozliwe ze juz pani u nas zostanie". w sumie to ciesze sie ze jeszcze cora w brzuszku bo ma szanse jeszcze rosnac bo na ostatnim usg nie byla za duza. no ale chcemy miec ja juz przy sobie :)
 
Dziewczyny! Wszyskiego dobrego dla Was i Waszych maluszków.:-)
Mirka - nareszcie się doczekałaś, Gosia - ja też czekam na Zuzię - dla was więc szczególne pozdrowienia.


oby wam dzieci mało w nocy płakały i nie sprawiały problemów. i żeby zdrowe były
 
Midnight - mam identycznie, skóra bardziej błyscząca... Rozstępów mam na razie kilka bladorózowych i po bokach - prawie niewidoczne. Ale obawiam sie, ze jesli brzuszek bedzie bardzo pracowal w czasie porodu, to skóra moze tego nie wytrzymac... Zwlaszcza teraz, jak sie taka ciensza zrobila...

Katka - to ty mialas termin dzien po mnie:-) ja na KTG jutro idę. Ja sie troche boje, ze maly jednak nie będzie sredniakiem tylko bedzie wiekszy. Bo w terminie zapowiadal sie na sredniaczka. Ale z drugiej strony jak czytam o tych pomylkach USG... Nie ma sie co stresowac na zapas:tak:
 
moonik1 - kochana nie strasz z tymi rozstępami! U mnie na piersiach pręgi fioletowe się porobiły ale na brzuszku na razie ani jednej, dodatkowo zauważyłam na lewym udzie trochę,bo tylko na lewym boku w nocy śpię, tak już kilka miesięcy :tak: i czasem w nocy aż to udo mnie boli i biodro też.
 
To podczas porodu mogą jeszcze wyjść rozstępy?:szok: Myślałam że jak wody odejdą to brzuszek nieco się zmniejszy więc skóra też już nie będzie taka napięta, no i jak dzieciaczek wpasowuje się w kanał rodny to też tak jakby mniej objętościowo miejsca w brzuszku zabierał...
 
reklama
wiem ze to nie w temacie watku ale powiem wam ze rozstepy to podstepne besie:zawstydzona/y: jeszcze nie tak dawno chwaliłam sie ze nie mam zadnego a tu dzis rano kwas! po prawej stronie brzucha mam 4 grube czerwone krechy-dosłownie jakby mnie kot pazurami ciachnał...poryczałam sie normalnie...nie zeby mi jakos bardzo przeszkadzały-bo i tak mam na udach których nie smarowałąm-ale kurna-na koniec ciazy...to nie fair
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry