reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Też się zastanawiam, jak bardzo waga z USG jest przekłamana... Moja Mała w 36 tyg. ważyła wg USG 2950g - ciekawe jak to się będzie miało do rzeczywistej wagi urodzeniowej... Najważniejsze, żeby nasze Maluszki były zdrowe - a że drobne, to nic:tak:
 
Dziewczyny a mi w nocy coś weszło w plecki i taki ból aż przechodzi przez klatkę piersiową nie mogę ani się oprzeć ani położyc no czuję że nockę mam z głowy ale tylko lewa strona a może ja się już tak stresuję że jest rozwarcie a mały nie wychodzi i jakiegoś nerwobulu dostałam a może źle spałam sama już nie wiem końcówka ciąży jest naprawde bardzo wyczerpująca.
 
Kasiulka!, to moze byc wszystko:baffled: I bądź tu mądry, czy to tak skurcze promieniują, czu po prostu kregoslup wysiada:crazy: Mnie wkurza ta moja prawa pachwina, nie wiem, co to jest, taki ostry ból i zwykle wieczorami. No ale jedną pachwiną to jeszcze nikt nie urodził:-D
 
moonik masz racje . A już bym chciała mieć poród za sobą , mój mąż cały czas przekłada mi termin porodu a ja go tylko ochrzniam żeby nie mówił tak głośno bo mały słyszy i może słucha się tatusia .Za to mój starszy synuś powiedział mi wczoraj że dziś mam iść urodzić Mikołaja więc może posłucha starszego braciszka.:-)
 
Hehe, KasiulkaW, ja dzis powiedzialam mezowi, ze maly pewnie czeka, az Tatus zagipsuje dziure w scianie sypialni nad łózeczkiem maluszka (ekipa jak nam robila lazienke, to nam się przewiercili z lazienki do sypialni no i troche gipsu i farby odpadło). Obiecał mi, ze jutro to zrobi, tak wiec dzis na pewno nie rodze:-D
W ogóel to nastawilam sie psychicznie, ze we wtorek ide na pierwsze KTG i do tego czasu sie nic nie wydarzy i jakas spokojniejsza jestem... Lepiej, jak sie czeka do jakiegos terminu:tak:
 
Wie że to dobry pomysł ja czekałam od wizyty do wizyty od wydażenia do wydażenia . Ale jak mi powiedział w poniedziałek że mam 3,5 cm rozwarcia i że daje mi pare dni to się nastawiłam , tym bardziej że przy Nikodemie przy 4 odeszły mi wody i chyba za bardzo się nastawiłam a teraz to się stresuję żeby jakieś zarazki mi się nie dostały . Cały czas zapisuję co ile skurcze a one po 2 -3 godzinach się wyciszają.
 
KasiulkaW, nie boj sie infekcji, jak sie do tej pory nie przyplątala, to sie nie przyplącze:tak:Moja siostra lazila ponad 2 mce z rozwarciem na 2,5 cm i nic jej sie nie stało:tak:
 
reklama
witam:-) My juz w domku :tak: Amelka urodzila sie drobniutka ale na szczescie zdrowiutka i to mnie bardzo cieszy:-) wiecej napisze innym razem bo jakos mniej czasu wolnego teraz mam:-D
GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUS I ICH DZIECIACZKOW!!!
I oczywiscie dziekuje wszystkim za gratki :-p
Pozdrawiam!!! :happy:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry