reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kitki - faktycznie ogromna pomyłka wg USG co do wagi:baffled: Wychodziła duża dzidzia, a okazała się średniaczkiem. To nie ma sie co sugerowac USG...
 
Poczytałam sobie troszkę:

"To, że minął wyliczony przez lekarza dzień spodziewanego porodu, nie oznacza jeszcze, że dzieje się coś niepokojącego. Za ciążę przenoszoną lekarze uznają ukończony 42. tydzień ciąży, ale tak naprawdę powodem do niepokoju mogą być dopiero "starzenie się" łożyska i zmniejszenia ilości płynu owodniowego. Często termin mija, a ciąża wcale nie jest przenoszona - łożysko jest wydolne, ilość płynu prawidłowa, a dziecko czuje się świetnie. Porody po wyliczonym terminie zdarzają się często, zaś ciąże rzeczywiście przenoszone to jedynie około 5 proc. przypadków. "

(cały artykuł tutaj:
Gdy poród się opóźnia)
 
Kasiullka was pozdrawia i pisala ze powoli dochodzi do siebie szwy juz jej zdjeli malutka ok tylko z dnia zroila noc i odwrotnie Kasillka senna i zmeczona
 
Dzieki za wiesci od Kasiullki.
U mnie tak bylo przez 3noce.wstawalam potem o 11 albo i po 11,bo wczesniej bylam nie przytomna
 
Zgadza sie co do USG ze myla sie w niektorych przypadkach.Ja mialam wprawdzie ostatnie opisowe USG w 31 tc (bo w szpitalu w 35 tc stwierdzili tylko ze wszystko jest OK bez podawania wagi) i powiedzieli ze "duze dziecko".A to nieprawda bo moja kruszyna urodzila sie z waga 2800-fakt ze troche za szybko mi z brzucha wyskoczyla bo w 37tc 1 d wiec pewnie do 39/40 tc by troche jeszcze przytyla ale i tak dosc drobna byla;-)
 
Kitki faktycznie duzo sie myli USG,ale najwazniejsze ze dzidzie w pore wyciagneli i wszystko jest ok:-)
 
reklama
dla mireczki i pozostałych mam marcowych i ich maluszków mega gratulacje i dużo zdróweczka!!!!:-d
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry