reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carolin niestety nie ma danych przy ostatnim zdjęciu :crazy: a zawsze wcześniej były dane: ile waży, ile ma centymetrów, który tydzień itd. eh szkoda ale za 2 tygodnie następna wizyta to się na pewno lekarza spytam ;-) jak ja to dzisiaj mówiłam ile ten mały pulpecik waży :-D bo strasznie ciężka się dzisiaj nasza dziewczynka wydaje.

ja wagę porównałam do małego karpia, hihi tak świątecznie :)

Lekarz powiedział, ze jest cięższa niż większość dzieci, ale to wynika z genetyki z dużych rodziców itd. Na pewno zapewnia mnie, ze to nie powód do zmartwień i że wcale nie jest powiedziane, że będzie tak dalej rosła, czyli nie koniecznie musi ważyć 4,5 kg w dniu porodu :) no, oby, ponieważ chciałabym rodzić naturalnie, a takie sloniątko to trochę ciężko :)
 
reklama
Dziewczynki a czy was też męczy taki okropny ból w krzyżu ? No, ja już normalnie nie mogę wytrzymać. Jak już wieczorem się położę to każda zmiana pozycji, nawet lekkie obrócenie się na boku sprawia mi taki niepowtarzalny ból. No i jak już się glebnę na plecy to sama nie wstanę, jeśli mi Tomcio nie pomoże, to nie ma mowy. Fakt, że mam krzywy kręgosłup, no ale ja dosłownie płaczę z bólu wieczorami. Znacie jakiś sposób, masaż pomaga na krótko, godzinka, dwie, a potem znowu od nowa cierpię. :-(

A z tym spaniem od ściany. To i ja początkowo od ściany spałam, ale jak zaczęłam po 3-4 razy w nocy wstawać siku to kazałam Tomaszkowi iść pod ścianę a ja z brzegu, marudził, marudził, ale dał się przekonać :-)
 
Magdalenka z krzyzem mam tak samo jak ty,jak sie poloze to ciezko wstac,przewaznie m mi pomaga.
Mnie jeszcze dodatkowo bola biodra o szybkiej zmianie pozycji moge zapomniec.
 
a mnie boli cała miednica i spojenie łonowe, ale to wynik "rozciągania" kości i przygotowywania się miednicy do porodu, wiec sie nie martwie...

a może te Wasze bóle z krzyża to tez oznaka rozchodzenia się kości????

mnie to czasem tak boli kość ogonowa jakby ktos mi w tyłek nakopal :baffled:
 
mnie też boli w okolicy lędźwiowej jak leżę na wznak, czasami normlnie nie mogę wytrzymać i mam takie wrażenie, ze mi się tam kości poluzowały:tak: A do tego bez przerwy pali mnie zgaga, mam już dosyć, nawet Rennie nie pomaga, a jem małe porcje i często, echhh, jeszcze trochę chyba wytrzymamy....
 
mnie też boli w okolicy lędźwiowej jak leżę na wznak, czasami normlnie nie mogę wytrzymać i mam takie wrażenie, ze mi się tam kości poluzowały:tak: A do tego bez przerwy pali mnie zgaga, mam już dosyć, nawet Rennie nie pomaga, a jem małe porcje i często, echhh, jeszcze trochę chyba wytrzymamy....

dziewczyny, teraz trochę sie pomęczymy, ale za to później ile radości będzie :)
chociaż ja już bym chciała moją małą przytulić :)
 
Mi dzis to kregoslup strasznie nawala normalnie jak nigdy:szok:moze przez to ze prawie caly czas stoje i cos robie,albo przez to ze wczoraj w dzien wogole nie lezalam tylko chodzilam i siedzialam.
Na szczescie zgagi juz nie mam i mam nadzieje ze juz sie do mnie nie przyplacze.
Miroslawa moze migdalki Ci pomoga,albo napij sie mleka lub coli.
Podobno jest prawda ze jak w czasie ciazy ma sie zgage to dzidzia urodzi sie z wloskami:-)
 
Ja hurtem wymieniam swoje dolegliwosci:

  • bola mnie biodra i gorna czesc ud jak za dlugo leze na danym boku
  • leci mi krew z nosa i dziasel
  • boli mnie kregoslup w odcinku piersiowym jak za dlugo na kompie siedze
:baffled:
 
No to mnie tez boli spojenie lonowe nie moge czasem chodzic a co do odwracania sie na boki to juz w ogole masakra czasem bola mnie krzyze i kosci ogonowa do tego twardnieje mi brzusio jkies skurcze czy co nie wiem co to jest powiedzcie mi cos o tym czy to normalne czy jak a szczegolnie jak chodze czy cos robie nawet jak ide do sklepu kawalek juz mi twardniej brzuch hmmmm
czasem w nocy mam bole podbrzusza jak w okres taki bol tylko mocniejszy co to moze oznaczac napiszcie mi co powinnam robic czy jakies tabletki brac czy moze isc szybko do ginki bede wdzieczna zgagi nie mam ale mialam ostatnio jakies niestrawnosci tak mnie w mostku bolalo i w plecach szok bo zjadlam pierogi z grzybami i pozniej pizze na noc echhh
 
reklama
Truda mam prawie tak samo jak Ty i juz ktos o tym pisal ze to sa raczej skurcze,ale nie wiem co trzeba zrobic:szok:ja mam wizyte u lekarza za tydzien w srode a w szpitalu 21.01.Mysle ze jak tak dalej bede miala to chyba pojedziemy do szpitala tam gdzie mam rodzic,albo jak troche mi przejdzie to za tydzien pojde najpierw do lekarza a potem do szpitala do tego co mam wizyty.
Kurde tez sie martwie bardzo:confused:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry