reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny dzisiejsza noc to był koszmar, całe ciało mnie swędziało, do tego jakiś zespół niespokojnych nóg mi się włączył, najgorzej było, jak zaczął swędzieć mnie mały palec u nogi, wkurzałam się bo nie mogłam go dosięgnąć, połowę nocy przesiedziałam, kimając co chwila, nawet doszlo do tego, że się rozebrałam do pół naga i G.musiał mnie drapać po plecach :-(
Kiedy w końcu zasnęłam, na jakieś 3 h, to jak na złość Miki obudził się dziś o 7.00 i chciała nie chciała musiała wstać. Dobrze, że to już końcówka.
 
reklama
A ja uważam, że każda kobieta ma prawo do takiego porodu, jaki da je maksymalne poczucie bezpieczeństwa. To bardzo indywidualna i osobista decyzja. Tak samo, jak karmienie piersią, oddanie dziecka do żłobka itd. Nie ma się czemu dziwić.Wydaje mi się, że wiele kobiet cierpi po porodzie przez jakieś bezsensowne oczekiwania i zdziwienie otoczenia. Wtedy młode mamy myślą, że z jakiegoś powodu są gorsze. A to wielce niesprawiedliwe i nieprawdziwe.
Poza tym życie nauczyło mnie, że nic nie jest na pewno, a już na pewno pewne nie jest zarzekanie się typu "nigdy w życiu".
Przepraszam, jeśli piszę zbyt emocjonalnie....:zawstydzona/y:
Viola mnie tez denerwuja takie pochopne osadzania ludzi.
Mam ciaze wysokiego ryzyka i wybralam tym razem cesarke poniewaz wiem czym grozi porod naturalny po poprzedniej cesarce..ale widac nie kazdy potrafi to zrozumiec...nie bede sie tu wytrzasac bo niektorzy ludzie nie maja w ogole pojecia co pisza....lepiej dziecko udusic albo zeby mi macica pekla i do tego twierdzic:ja nigdy nie dalabym sie pociac..no sredniowiecze.
 
hehe cisza na nowinach z porodówek;-) żadna sie nie szykuje do rozpakowania??;-)
Połowa lutego już za nami.. Ciekawe kiedy zaczną się marcówki z pierwszych dni sypac.;-)
 
A mnie mały Szymon ostatnio tak kopie....bardzo mocno....czasem to sie az boję ze cos mu się dzieje!!!!Wczoraj w nocy to na brzuchu mialam takie guzy, ze bałam sie ze mi wyskoczy....jak myslicie to może zwiastować wczesniejszy poród????no i gdzie jest ta norma w ruchach...mowi sie ze dzieci ruchliwe to dzieci zdrowo sie rozwijajace...ale czy napewno???

ja mam dokładnie tak samo, mała szaleje dzien i noc i tez czasami sie boje ze moze jej cos sie dzieje i dlatego tak skacze, ostatnio np. ma czkawke po 3-5 razy dziennie:baffled:
tez nie wiem czy to normalne ale wole nie panikowac - gorzej by było jakby sie nasze dzidzie mało ruszały
 
dziewczyny mój mały też ostatnio bardzo ruchliwy strasznie się wypina a czkawka to go męczy chyba po każdym jedzeniu :tak::-D
 
u mnie czkwawka tez 3-5 razy dziennie:-( podobno to jednak już zostaje po porodzie maluchom.. Trochę się tego obawiam bo pewnie częściej się będzie m przez to ulewało, niż powinno:baffled:

U u mnie wczoraj był leniuszek, dopiero po godzinie po posiłku zaczynal sie ruszac.. Dziś lepiej już ale tez jakos leniwie.
Za to przedwczoraj to myślałam ze mi oczy z orbit wylecą:szok::-D tak byłam skopana..
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry