reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dziewczyny, ja też dołączę do was, bo też czeka mnie cesarka, ale ja będę miała cesarskie cięcie z tego powody, że mam urodzić pięcioraczki. Jestem w 30 tygodniu ciąży i mam urodzić za około 38 dni, w 35 tygodniu.....POZDRAWIAM!!!
 
reklama
Mnie dzis strasznie boli kark (normalnie usiedziec nie mozna) wkurza mnie to bo wczesniej szczerze mowiac nic mi specjalnie nie dokuczalo..:baffled: a tu trach akurat dzisiaj bol nie do wytrzymania....

i jedno pytanko..:-) do ktorego miesiaca urodzone dziecko jest uwazane za wczesniaka??
 
Ojej ale jestescie Kochane-dziekuje za wszystkie gratulacje-tak milo mi sie z Wami na marcowkach pisalo!
A ja widze na liscie marcowych dzieciaczkow ze Truda i Ewelcia tez juz urodzily a wiec rowniez skladam ogromne GRATULACJE dla swiezo upieczonych mamus!!!
 
dziewczyny, ja też dołączę do was, bo też czeka mnie cesarka, ale ja będę miała cesarskie cięcie z tego powody, że mam urodzić pięcioraczki. Jestem w 30 tygodniu ciąży i mam urodzić za około 38 dni, w 35 tygodniu.....POZDRAWIAM!!!

wooow :szok:
no to pieciokrot gratuluje :-):-):-)


A ja przez cala ciaze modle sie abym nie miala cesarki...(i mam nadzieje ze Bog mnie wyslucha) wolalabym urodzic w naturalny sposob:tak:i narazie wszystko na to wskazuje :happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy::happy:


I dziwie ze nie ktore z was pisza ze beda mialy cc bo "chca" .. :confused: nigdy w zyciu za zadne pieniadze (gdybym miala wybor) nie wybralabym cc
co innego kiedy jest to nieuniknione..
 
ja lezalam 4 dni, wszystko zalezy od szpitala.
ja naczczo niebylam bo niewiedzialam o cc, ale ponoc lepiej byc na glodnego:tak:
mialam znieczolenie w kregoslop bo mam astme i anasteziolog bal sie zastosowac zniecz. ogolne. Ale teraz juz wszedzie czesciej stosuje sie zzo niz ogolne.
 
Moje malenstwo- uważa się ze dzieci "donoszone" to maluchy urodzone od 38 do 42 tygodnia, czyli logicznie rzecz ujmując, te które urodza się przed 38 są wczesniakami. Oczywiście im wczesniej tym gorzej.
 
Mam to samo co mamusia (mokro) a do tego takie przeszywające kłucie w pochwie, nie wiem co to?
 
Hej Sara hej!!!!Fajnie ze jestes już z nami- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę...i to pewnie nie tylko ja :DTrzymaj sie ciepło, dbaj o siebie i Małą...własnie!!! jak ona sie w koncu bedzie nazywac???? Julitka???? dobrze pamietam czy juz cos mi sie miesza???
 
Kitki cc "na życzenie" możesz mieć a schwedt.Ja mam paciorkowca i lekarz powiedziałże jeśli zrobi się cc przed odejściem wód to prawie nie ma ryzyka zarażenia dziecka.Więc jeszcze jakiś czas temu nie wiedziałam czy wolę cc czy sn z zzo. Bardzo boję sie tego paciarkowca więc chce cc.Tym bardziej ze tydzien temu skończyłam brac antybiotyk ,zrobiłam posiew i paciorkowiec jest nadal.Moje malenstwo piszesz że dziwisz sie że ktoś chce miec cc,wiesz ja urodziłam dwoje dzieci i wiem jak to boli więc ten ból + paciorkowiec przekonał mnie do cc.
 
reklama
A mnie mały Szymon ostatnio tak kopie....bardzo mocno....czasem to sie az boję ze cos mu się dzieje!!!!Wczoraj w nocy to na brzuchu mialam takie guzy, ze bałam sie ze mi wyskoczy....jak myslicie to może zwiastować wczesniejszy poród????no i gdzie jest ta norma w ruchach...mowi sie ze dzieci ruchliwe to dzieci zdrowo sie rozwijajace...ale czy napewno???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry