reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

reklama
Pinka wcale sie nie bulwersuje,po prostu pisze co mysle,bo tak jak piszesz kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.I watpie,zebym przez dwa lata miala takie szczescie,ze nie zaszlam w ciaze,a o dziwo po ich odstaiwniu problemu z tym nie bylo.Ja uzywalam plastrow Evra i z tego co wiem to byly jedyne na rynku.O zlym naklejeniu nie bede dyskutowac,ale jak dla mnie to zadna filozofia.
W kazdym badz razie nie ma co sie klocic,niech kazdy robi tak jak uwaza.
 
Pinka wcale sie nie bulwersuje,po prostu pisze co mysle,bo tak jak piszesz kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.I watpie,zebym przez dwa lata miala takie szczescie,ze nie zaszlam w ciaze,a o dziwo po ich odstaiwniu problemu z tym nie bylo.Ja uzywalam plastrow Evra i z tego co wiem to byly jedyne na rynku.O zlym naklejeniu nie bede dyskutowac,ale jak dla mnie to zadna filozofia.
W kazdym badz razie nie ma co sie klocic,niech kazdy robi tak jak uwaza.

dokładnie:-D
 
Dzięki Pinka poczytam na pewno. A co do nich jestem przekonana tylko chciałam poznac opinie dziewczyn, które je używały czy są z nich zadowolone
 
Mam pytanie do was dziewczyny. Czy ktoras z was moze załatwic implant antykoncepcyjny? W Polsce jest go trudno dostac a chyba to jest juz ostatnia deska ratunku dla mnie. Mam 28lat i 4 dzieci, tabletek, plastrow i innych hormonalnych dostepnych rzeczy moj organizm nie toleruje, wkładki miała juz 2 i obie wypadły po ok 3 miesiacach. Teraz karmie piersia i hcyba ten inplant to jedyna rzecz dla mnie. Prosze o kontak na pw te z was ktore mogły by załatwic mi implant. Oczywisie zapłace za niego i przesyłke.
 
Irka nie wydaje mi sie zeby ci ktos mogl implant zalatwic:no: tutaj implanty sa za darmo zakladane w klinice planowania rodziny. Raczej sie ich nie kupuje w aptece.
Ja wlasnie interesuje sie antykoncepcja:tak:- moj synek ma 7tyg prawie i chce sobie zalozyc spirale ale nie wiem ktora? IUD/IUS wolalabym te bez hormonow ale po niej moga mi sie okresy i bole nasilic wiec sie boje.. Konsultantka doradzila mi wiec hormonalna *Mirena* bo okres prawie zanika i nie boli po niej ale ja mam tendencje do tycia i boje sie ze przytyje jak po pigulkach :-( Doradzcie jakie wy macie ze spiralami doswiadczenia?Wypadaja?!
No i po jakim czasie dostalyscie pierwszy @ po urodzeniu bobaska?
(nie karmie piersia wogole)
U mnie polog sie skonczyl w 4tyg -teraz juz prawie 7tyg i @ nie ma:no: a zeby zalozyc spirale trzeba miec okres..
 
reklama
Czesc dziewczyny, widze temat dawno nie był poruszany.
Jakie zabezpieczenie polecacie po porodzie dziecka???
Myśle o spirali, ale nic na ten temat wiecej nie wiem.
Pomozecie?
 
Do góry