reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

reklama
dziewczyny czy ktoras z was jest już po wyciagnięciu implantu??
i jak się u was sprawują??
ja teraz jestem w Pl a chce wyciągnąć implant a wydaje mi się że oni są troche zacofani bo jak się kiedyś pytałam gina o implant to mi zaczął o spirali nawijać:baffled:
 
dziewczyny czy ktoras z was jest już po wyciagnięciu implantu??
i jak się u was sprawują??
ja teraz jestem w Pl a chce wyciągnąć implant a wydaje mi się że oni są troche zacofani bo jak się kiedyś pytałam gina o implant to mi zaczął o spirali nawijać:baffled:
Ja jeszcze mam implant , i trzyam go do konca ....bo pozniej bede sie starac o dzidzie a narazie :no:wiec rozumeisz sama wykorzystam go do konca.

Sprawuje sie OK ale mam plamienia czeste i dziwne miesiaczki cykle mam wogule rozregulowane :dry::-p sama nie wiem kiedy miesiaczka a kiedy plamienie ...
Wiem ze w PL sa zacofani i nie chwala sobie tego :shocked2::sorry2: bo mowia ze to dla starych bab :dry:a nie dla mlodych jak my :cool2: powiedziala Pani ze w PL ich nie am na rynku bo :cool2:za duzo kobiet sie po nich zle czuje i narzeka na te plamienia :dry::baffled::confused: nie mam pojecia czy ci to wyjam w Pl czy dopiero w Uk :confused:
 
kurcze bo ja się czuje fatalnie, implant zakładałam na początku listopada i myślałam że mi się to ureguluje a tu minął prawie rok i tez juz sama nie wiem kiedy mam okres, kiedy plamienie itd. do tego ciągle chodze nabuzowana i mam już ogólnie dość hormonów!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
no i chciałabym wiedzieć kiey dostaje miesiączke a nie:dry:

kurcze bo ja do uk narazie się nie wybieram a jak tu nie wyciągają to może do chirurga się wybiore prywatnie:confused:w końcu to wyciagniecie ciała obcego, wystarczy naciąc i wyciągnać:cool2::-p
 
ojej wy tu o plamieniach i zlym humorze,a ja wlasnie sie zapisalam na wszczepienie tego implantu:baffled:Narazie jem Micronor,ale kurcze zdarza mi sie zapomniec iwtedy jest stres,wiec sie na ten implant zdecydowalam.No nic sprobuje,najwyzej go wyciagnme szybciej.
 
czesc dziewczyny urodzilam synka 12 tygodni temu i karmie piersią. od 21 dnia po porodzie biore micronor. po pierwszym opakowaniu mialam normalnie miesiaczke a po drugim ( pod koniec, 26dnia) tylko dwa dni plamienia. teraz biore 3 opakowanie i miesiączki nadal nie ma. chodzi mi po glowie test ciążowy ale chyba to jeszcze za wczesnie.bede wdzięczna za rade moze ktoras z was ktora brała lub bierze micronor miala podobne doświadczenia??? z gory dziekuje
 
justyna ja biore micronor,z tym ze zaczelam pozniej niz 21 dni po porodzie.Obecnie biore czwarte opakowanie i jeszcze miesiaczki nie dostalam w ogole.Slyszalam,ze jak sie karmi piersia to jest normalne,ze nie ma sie okresu,albo raz jest a raz nie ma,ale ja juz przestalam calkowicie karmic piersia a okresu ani widu ani slychu:no:Test ciazowy juz nawet robilam,ale na szczescie w ciazy nie jestem wiec cierpliwie czekam na miesiaczke.
 
dziewczyny czy ktoras z was jest już po wyciagnięciu implantu??
i jak się u was sprawują??
ja teraz jestem w Pl a chce wyciągnąć implant a wydaje mi się że oni są troche zacofani bo jak się kiedyś pytałam gina o implant to mi zaczął o spirali nawijać:baffled:
Ja nie nazekam na implant jestem bardzo zadowolona..Faktycznie przez 6 miesiecy mialam permanentny okres.ale po 6 mies wszystko sie unormowalo.Teraz nie mam ani okresu ani plamien.Podpaski i tampony poszly do smieci:-)
 
reklama
Do góry