reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja w uk

reklama
dzieki Justyna:-) Ja wiem,ze jak sie karmi piersia to okresu moze nie byc dopoki nie przestaniesz kartmic,wiec chyba nie ma sie czym martwic.

gusia ja uzywalam plastrow przed zajsciem w ciaze i bardzo sobie chwalilam,tzn jak dla mnie duzo lepsze od tabletek.Oczywiscie nie zaszlam w ciaze w trakcie ich uzywania,ale 10 miesiecy pozniej ,wiec sa w 100% pewne.Trzeba tylko uwazac,bo w trakcie kapieli moga sie odklejac.Niby jest napisane,ze mozna z nimi na basen i nie ma obaw,ale mi sie odklejaly,z tym ze zaraz przyklejalam spowrotem i normalnie sie trzymal do nastepnej kapieli i nie tracil na wartosci.Polecam.
 
Właśnie Madzia tak się nad nimi zastanawiam bo komfort że nie trzeba sie pilnować tylko raz na tydzien przyklejasz tylko ten minus jak tu się kąpać?
Po odklejeniu można je spowrotem przykleić i dalej działają?
 
Tak czytam co piszecie i nie zgodze sie z Madzia:no::no::no::no: plastrów nie mozna odklejac i przyklejac na nowo:no::no: nawet na ulotce masz to napisane:tak::tak::tak: a skoro tobie odkleił sie pod prysznicem czy tez w basenie to znaczy ze zle go przykleiłas od samego poczatku:sorry2: ja uzywam plastrów od 5 lat i nigdy zaden mi sie nie odkleił:-):-)


ale polecam te metode antykoncepcji:-D:-D
 
Tak myslałam, ze po odklejeniu traci swoje właściwości i przestaje działać.
Myśle że to lepsza metoda od tabletek i bardziej wygodniejsza ale martwi mnie to że się będzie odklejać.
 
Tak myslałam, ze po odklejeniu traci swoje właściwości i przestaje działać.
Myśle że to lepsza metoda od tabletek i bardziej wygodniejsza ale martwi mnie to że się będzie odklejać.

jesli dobrze go przykleisz to napewno sie nie odklei nie ma takiej mozliwosci one tak mocno przylegaja do skóry ze nawet jak je odklejasz to mnie np...boli:sorry2::sorry2::sorry2:

a przyklejajac ten sam plaster po raz drugi ryzykujesz niestety albo sie uda albo nie... lepiej jezeli taka sytuacja ma miejsce nakleic nowy:tak:
 
Pinka no nie wiem jakbym mogla zle nakleic plaster,bo to nie jest zadna trudna sztuka:baffled: Moze ,to zalezy gdzie sie go przykleja.Ja mialam na brzuchu i jak dlugo siedzialam w wannie to sie zawsze odklejaly.Owszem jak odklejalam sama to mocno trzymaly,ale widac woda im nie sluzyla.
Nie wiem moze teraz drukuja inne ulotki,ale wtedy jak byk bylo napisane,ze jezeli sie odklei to nalezy natychmiast przykleic ten sam.Po wyschnieciu znow sie mocno trzymal..Jeszcze czytac potrafie.Jakby tak nie bylo napisane to sama raczej bym nie eksperymentowala,taka glupia nie jestem:dry:Poza tym pytalam tez o to gina i to potwierdzil,powiedzial ,ze jak sie go do 4 godzin przyklei to nie m a zadnego ryzyka.

W kazdym badz razie w ciaze wtedy nie zaszlam,wiec raczej dobrze tych plastrow uzywalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiesz ja nie mówie ze jestes głupia czy cos w tym sytlu tylko pisze jak jest to nie nie zaszłas w ciaze to poprostu miałas szczescie i tyle......

moze rzeczywiscie ulotki zmienili albo innych plastrów uzywałas niz ja ale z tego co ja wiem to pisze na ulotce ze po raz drugi plastra nie naklejac:tak:

a nakleic zle plaster wcale nie tak trudno wystarczy ze ci sie powietrze pod niego dostanie i nie wygładzisz go dokładnie .........i wtedy ma ci sie prawo odkleic .....


a tak na marginesie nie musisz sie tak bulwersowac te watki sa po to by kazda mogła napisac to co mysli w brew temu czy drugiej osobie sie to podoba czy tez nie:-D
 
Do góry