reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po...

Są pigułki dla facetów, ale chyba jeszcze nie są powszechnie dostępne, bo je dalej testują... No ale panowie będą się wzbraniać, jak zwykle, bo to niemęskie...
 
reklama
jomar - a pytałaś lekarza czy tak może być? Ja po założeniu kształtki nie odczuwałam żadnych bóli ani skurczy, nic się nie działo i zabieg też mnie w ogóle nie bolał - nawet nie czułam że mi tam coś wkłada. Jedynym 'problemem' na dzień dzisiejszy jest wzmożona wydzielina ale nie wiem czy to przez kształtkę czy tak mi się po prostu po ciąży porobiło bo zakładałam jeszcze w połogu
 
Tak powiedział, że może tak być. W trakcie zabiegu mówił, że mam bardzo małą macicę. Może to od tego, zresztą ja jestem bardzo wrażliwa na skurcze. Dziś już jest dużo lepiej teraz tylko muszę się psychicznie przyzwyczaić że tam coś jest.
 
jojciu, ale fajnie że juz masz to za sobą, teraz będzie już tylko lepiej;-) a te hormony z Mireny to nie szkodza przy karmieniu?

Ja z kolei dziś dostałam pierwszą @ od porodu:) więc pora na powaznie o czyms pomysleć...hm, na Mirene na razie nie mam kasy, a tabletki coś mi się nie usmiechają:no:
 
Sarka, Renczysia i ja. Wszystkie urodziłyśmy tego samego dnia i napisałyśmy trzy posty pod rząd.:-)
 
Ja też jeszcze nie mam. Mam za to czasami bóle podbrzusza takie delikatne jak przy owulacji. Wtedy przemyka mi myśl, że może już @ przyjdzie a tu nic na razie. Mam stresa, że dostanę gdzieś po za domem, a druga rzecz, że mogłabym wtedy obliczać sobie kiedy moglibyśmy sobie z M poużywać. A tak strach za każdym razem...
 
reklama
Do góry