reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk sumamed

Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
14
Ginekolog zapisała mi ten atybiotyk , jestem w 7 miesiącu ciąży. Obawiam się czy to na pewno bezpieczne. Mam coronavirus i duszący kaszel. Czy któraś z was też to stosowała w ciąży i coś było nie tak z dzidzia ?
Bardzo proszę o informacje. Może lepiej zwalczy to domowymi sposobami ?
 
reklama
Ginekolog wypisała ci antybiotyk na wirusa?!?!
na choroby wirusowe antybiotyków się nie bierze , co innego jeśli są zmiany na oskrzelach itp
 
Sumamed jest lekiem pierwszego strzału jak chodzi o covid, wiem bo dziadkowie go mieli przepisanego wlasnie przy covid. Tutaj trzeba się zastanowić co jest przeważającą korzyścią. Czy pytalaś ginekologa o ewentualne niebezpieczeństwo? Na szczescie jestes juz w 3 trymestrze wiec wszystkie najwazniejsze organy są juz ukształtowane. Czy kontrolujesz saturacje pulsoksymetrem?
 
Sumamed jest lekiem pierwszego strzału jak chodzi o covid, wiem bo dziadkowie go mieli przepisanego wlasnie przy covid. Tutaj trzeba się zastanowić co jest przeważającą korzyścią. Czy pytalaś ginekologa o ewentualne niebezpieczeństwo? Na szczescie jestes juz w 3 trymestrze wiec wszystkie najwazniejsze organy są juz ukształtowane. Czy kontrolujesz saturacje pulsoksymetrem?
Lekarz powiedział tylko że można go bez obaw brać w ciąży.
Tak oczywiście kontroluje saturację
 
Do góry