reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
pierwsza ciaza (20 lat) niespodzianka,druga ciaza (24 lata ) rowniez niespodzianka (chociaz maz uwaza ze wie co robil :tak: trzecia natomiast dokladnie zaplanowana (30 lat) w pierwszym cyklu :-)
 
reklama
U nas za pierwszym razem, może dlatego że daliśmy sobie na luz - co ma być to będzie. Teraz dojrzewam do drugiego, wiec zobaczymy
 
A my się staraliśmy praktycznie 2 lata. I po klinikach się włóczyliśmy i nawet inseminacje miałam, i brałam CLO, i laparoskopie, generalnie już byliśmy przekonani, że tylko in vitro nas ratuje. I właśnie po tym jak sobie odpuściliśmy, bo stwierdziliśmy, że spokojnie na wakacje pojedziemy, przeprowadzimy się, pożyjemy trochę jeszcze sami, to nam się niespodzianka trafiła. Ale jaka oczekiwana niespodzianka:)
Żeby było zabawnie to od początku jak mnie mdliło i odrzucało od mięsa, to myśleliśmy, że albo to przez temperature albo, że mam niedobór jakiś witamin. Nawet nam do głowy nie przyszło, że to ciąża. Do lekarza umówiłam się tylko po to, żeby dał mi luteine na wywołanie miesiączki, bo znowu się spóźniała (ale u mnie to normalne)...

Się rozpisałam :D
 
Pierwsza ciąża miałam 20 lat jak zaszłam, 21 jak urodziłam- złoty strzał, udało się w pierwszym cyklu :), ale niestety szczęśliwego końca nie było..:( Obecna ciąża 22 lata- udało się w 5 cyklu.
 
pierwsza ciąża w piątym cyklu, niestety trwała tylko 10 tygodni :( druga w drugim cyklu po zabiegu ( w sumie w pierwszym możliwym bo do pierwszej @ po łyżeczkowaniu zakaz przytulanek)
 
Witam wszystkie forumowiczki.
W moją pierwszą ciążę zaszłam praktycznie już po pierwszych kilku staraniach. Wtedy nawet nie spodziewałam się, że to pójdzie tak szybko. Niestety chyba natura jest dla mnie złośliwa, bo teraz mając już 4letniego synka i chcąc zajść w drugą ciążę nasz starania nie odnoszą skutku. Próbujemy już ponad 16 cykli i nic:(
 
reklama
Do góry