reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
my w 1. i byliśmy lekko w szoku, że chcieliśmy i już, bo wcześniej nie brałam tabletek i nie było tak, że strasznie uważaliśmy. co prawda w trakcie owulacji raczej stosowaliśmy gumki lub SP, ale ryzyko złych obliczeń niby zawsze istnieje :p. widocznie to też kwestia podejścia ;)
 
reklama
my z kolei staraliśmy się bardzo długo bo 2,5 roku. Do niedawna udzielałam się na forum o niepłodności, a teraz przeszłam do Was i jestem bardzo szczęśliwa :)
 
Nam się udało w 2 cyklu...ale w momencie kiedy po usg gin powiedział mi że moje cykle są bezowulacyjne :) i pęcherzyki nie układają się tak jak powinny. A jednak się udało :) i dzidziulek będzie z nami już w sierpniu :)
 
My też mieliśmy to szczęście i udało się za pierwszym razem. Chcieliśmy dzidziusia i aż trudno bylo uwierzyć że tak szybko się udało!
Pozdrawiam kwietnióweczki ;)
 
He he he nam się też udało za pierwszym podejściem i to za każdym razem... tylko zaczęliśmy myśleć że zaczynamy się starać no i mi się nie pojawiała najwierniejsza z przyjaciółek :p...
 
reklama
Na początku chciałam sie przywitać,to mój pierwszy post!
Jako przyszła mama postanowiłam do Was dołączyć! Takze witam wszystkie staraczki i przyszłe mamusie!

Nasz plan był taki,aby działać listopad-grudzien,potem od kwietnia ewentualnie aby termin był na poczatek roku.
W listopadzie zrobiłam wszystkie potrzebne badania,nieśmiało cos tam próbowaliśmy.
Udało się w grudniu,w 2 cyklu! :cool2:
 
Do góry