reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANKIETA - W którym cyklu udało się zajść w ciążę?

W którym cyklu udało się zajść w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    3 016
reklama
Nam w pierwszej ciąży udało się za drugim razem, niestety poroniłam. Mam nadzieję, że jak zaczniemy starania po raz drugi. Również nie będziemy długo czekać...
 
pierwsza ciąża - 1 cykl
druga ciąża - 1 cykl

............................................... to zasługa mojego męża :).....................
 
U mnie pierwsza ciąża wpadka ale raz bez zabezpieczenia i ciąża, druga ciąża w drugim cyklu w pierwszym cyklu chyba źle obliczyłam owu.
 
u nas i w pierwszej i w drugiej za pierwszym razem. I to nie było tak, ze jakos specjalnie planowaliśmy. Było na zasadzie 'co ma byc to będzie' :))) i 2 razy szybciutko hehe
 
U nas z Szymkiem za pierwszym razem zaskoczyło ;)
teraz już odstawiam tabletki i "zaraz" w 3 cyklu od odstawienia będziemy się starać o drugie ;)
ale coś czuję, że szybko pójdzie, bo skoro z Szymkiem tak szybko poszło, ja wyniki mam super a mąż już pokazał na co go stać ;)
pochwalę się jak zaciążę i wtedy też oddam drugi głos ;)
 
w pierwszej ciąży po 5 miesiącach łykania bromergonu - niestety poronienie w 6tc, w drugiej za pierwszym razem jak tylko doktor dał zielone światełko po odczekaniu 2 pełnych cykli po łyżeczkowaniu (bromergon łykam nadal)
 
reklama
Do góry