reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Dziewczyny ja w sumie dopiero wróciłam (no dobra zdążyłam jeszcze wciągnąć 3 małosolne, bo nie mogłam już wytrzymać 😅). Jest pięknie! Widziałam i słyszałam serduszko mojego pięknego okruszka 😍 - to była naprawdę chyba najpiękniejsza chwila w moim życiu! Fasolka oczywiście schowała się gdzieś tam na samym dole i na początku ciężko ją było dobrze zobaczyć, ale wszystko ok - lekarz pokazał mi gdzie główka i gdzie dupka 😆 ze zdjęcia usg wynika, ze CRL=1cm i że to 7+1 a licząc od ostatniej @ mam 7+0, także naprawdę po tej wizycie jakby nowe życie we mnie weszło, byłam taka zestresowana, dobijaly mnie te mdłości i złe samopoczucie, a teraz mam ochotę skakać pod sufit! 😍😍😍 dziewczyny @rossig i @Piernik98 mega mi miło że trzymalyście kciuki i ogromnie się cieszę, ze Was wszystkie tu mam i mam do kogo się wygadać, bo nikomu jeszcze z mężem nie mówiliśmy o ciąży. Kolejną wizytę umówiona mam za miesiąc i w tym czasie mam zrobić komplet badań - oby szybko przebrnąć przez ten pierwszy trymestr, to już i stres będzie mniejszy 🤞
Cudowne wieści na zakończenie dnia! Jak ja lubię czytać takie posty 😀 gratuluję centymetrowego cudu 😘
 
reklama
U mnie bladoooo jak dupa bałwana w śnieżny dzień ;)
okresu brak

U kogo lepiej?
 

Załączniki

  • 20200529_050043.jpg
    20200529_050043.jpg
    564,5 KB · Wyświetleń: 75
U mnie bladoooo jak dupa bałwana w śnieżny dzień ;)
okresu brak

U kogo lepiej?
Nie lubię tego [emoji22]

I nie wypowiadam się bo u mnie gorzej [emoji28]


Chociaż w sumie pomyślałam trochę nad tym "gorzej" i wcale nie [emoji4] u mnie całkiem dobrze [emoji28] nie umiem się zdecydować czy narzekać czy doceniać to co mam Hehe.

Teraz man minute na docenienie [emoji120][emoji6]
 
Ostatnia edycja:
No faktycznie :sad: ale może to ta nieszczęsna czułość 25 🤔 a dużo było staranek? Czy mogliście nie trafić?

Było jakoś dzień po pęknięciu pęcherzyków.

Widocznie tak musiało być...

🍺 🍺 🍺 na mnie czeka :) Bez browara się chyba nie obędzie.

Po takim czasie to chyba i ta czułość powinna coś wychwycić ;) bo to juz 14dpo.
 
Było jakoś dzień po pęknięciu pęcherzyków.

Widocznie tak musiało być...

🍺 🍺 🍺 na mnie czeka :) Bez browara się chyba nie obędzie.

Po takim czasie to chyba i ta czułość powinna coś wychwycić ;) bo to juz 14dpo.
No to mogło zaskoczyć ☺️
Wstrzymaj się jeszcze z tym browarkiem 😅 Może być tak, że implantacja była 12 dpo - od dziś masz dopiero w moczu, beta jest np 20 i dlatego test o czułości 25 nie wykrył 🤔 tak sobie gdybam. Faktycznie 14 dpo to już późnawo, ale do póki nie ma okresu jest nadzieja ✊
 
No to mogło zaskoczyć ☺
Wstrzymaj się jeszcze z tym browarkiem 😅 Może być tak, że implantacja była 12 dpo - od dziś masz dopiero w moczu, beta jest np 20 i dlatego test o czułości 25 nie wykrył 🤔 tak sobie gdybam. Faktycznie 14 dpo to już późnawo, ale do póki nie ma okresu jest nadzieja ✊

Taaa ginekolog mi kazał pierwszego czerwca testować 😂 😂 Marzyciel 🙄🙄

Jak peszek to peszek, ale miło, że ktoś trzyma jeszcze kciuki :)
 
reklama
Do góry