reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Cześć, pozwolę sobie do Was dołączyć :) byłam jakiś czas na staraczkach, ale bardziej podczytywałam niż się udzielałam. W końcu po prawie półtora roku udało się i nam :) Według OM dzisiaj 5+3. Beta z przedwczoraj 507, beta z dzisiaj 904, prolaktyna 23, progesteron 30,6. Przyrost nie jakiś ogromny ale według normy. Mam wrodzoną wadę macicy, która utrudnia zajście, utrzymanie i donoszenie ciąży, więc mam dużego stresa. Pobolewa mnie czasami brzuch, czasem na środku, czasem z prawej strony. Ciążowych objawów za bardzo nie mam. Dajcie znać jak to jest z tym przyrostem bety.
Może zrób jutro jeszcze? 🙂 Wg mnie przyrost ok, bo ma być w ciągu 48h od 66% do 100% przy pojedynczej ciąży 😉
Gratuluję 🤗
Prześlij trochę ciążowych fluidkow 🙂
 
reklama
Ja też się melduję 💪🍍🍍 mam nadzieję że mnie przygarniecie
Jasne, chodź :) co u Ciebie ?
Ja jestem zaraz po owulacji a już czuje ze jakoś zmarnowaliśmy ten cykl. Dzisiaj jeszcze byłam nastawiona na przytulanko bo w sumie test pozytywny mi wyszedł jakoś przed wczoraj to myślałam że dzisiaj jeszcze zadziałamy.. Głowę bym miała spokojniejszą że czas wykorzystany na maksa a mój padł po pracy jak mucha. Jak ten cykl nie wypali to chętnie też rozejrze się za jakimiś badaniami.. Hormonki bo lekarz to mnie tylko obejrzał od środka i powiedział że wszystko pięknie.. I tyle.. I jeszcze badanie nasienia.Otworzyłam winko, sączę i tak rozkminke mam. Ile do @ jeszcze czasu masz?
Też tak czułam w udanym cyklu, że na pewno zmarnowany :D
Korzeń maca w biedrze jest? Bo właśnie chce kupić i nie wiem czy szukać w zielarskim czy gdzie 🙈a jestem po @ więc będziemy działać
Można go kupić w sklepie ze zdrową żywności, ale jest też w biedrze od niedawna. Stoi taki karton na alejce z mąką i tam są różne rzeczy w takich malutkich paczuszkach : topinambór, maca, czarnuszka itp
Oooo jak milo, ze o mnie pamietacie 😊 i ooo jak dawno mnie tu nie było...ehh nie wiem czy dam radę nadrobic wszystko, ale obiecuje, ze sie postaram 😊 swoja nieobecnosc usprawiedliwiam remontem i przygotowywaniem pokoiku dla blizniakow 😄 a przy okazji namowilam meza na przearanzowanie sypialni i salonu i tak jakoś zeszlo 🤣😂
U nas swietnie wrecz! Dobrusia i Jas rosna jak szalone mimo iz ja od poczatku ciazy przytylam cale 3kg 😂 ogolnie waze cale 60kg i wygladam jakbym polknela pilke do koszykowki, od tylu w ogole nie widac u mnie ciazy. Jestem tez pelnosprawna i dzialajaca tzn nie musze lezec i ogolnie gdyby nie bol plecow (bo Jas mi naciska na kregoslup) i problem w zakladaniu butow i obcinaniu paznokci u nog, to bym nie wiedziala, ze jestem w ciazy. I dzis juz jestesmy w 25tc i czas leci nieublaganie, a tu jeszcze tyle do zrobienia. Ogolnie dzis odebralam tez wyniki badan zeby kontrolowac morfologie i u mnie nie spada ponizej 13 jak na razie takze jest mega. Nie mam porownania jak to jest byc w ciazy pojedynczej, ale moj gin twierdzi, ze znosze ciaze blizniacza lepiej niz niektore kobietki pojedyncza i jak to powiedzial "jest Pani stworzona do blizniat". Martwimy sie tylko tym, ze dzieci rosna bardzo szybko i ze jak tak dalej pojdzie to ok 35tc beda chcialy juz wychodzic. Jak na razie mamy ustalone z ginem, ze w 35tc zaczynam przyjmowac leki na szybszy rozwoj pluc u blizniakow na w razie gdyby wlasnie postanowily sie rodzic szybciej, chociaz caly czas mam nadzieje donosic je do 38tc 😊

A co tam u Was dziewczeta? Duzo mnie ominelo? Pochwalic sie ktorym sie udalo 😊
O jak super, że jesteś :) I fajnie, że będzie parka 😍👨‍👩‍👧‍👦
Mi się udało :)
 
Hej dziewczyny :) ja jestem na staraczkach, chwilkę byłam na styczniowych mamach no i podczytuje Was tutaj wiec pozwolę sobie dołączyć. W tym miesiącu miałam ciąże biochemiczna, skończyło się krwawienie byłam u ginekologa wszystko ładnie wygląda i możemy dalej działać, mówiła jesxze ze mogę sprawdzić betę ale rano w dniu w którym później dostałam krwawienie miałam 25, dwa dni później spadła do 7, myślicie ze jest sens sprawdzać ? Pozdrawiam Was wszystkie ananaski 💕
Nie wiem kochana co Ci doradzić, nie wiem czy beta nie powinna spaść do 0 🤔 a co lekarz mówi?
Cześć, pozwolę sobie do Was dołączyć :) byłam jakiś czas na staraczkach, ale bardziej podczytywałam niż się udzielałam. W końcu po prawie półtora roku udało się i nam :) Według OM dzisiaj 5+3. Beta z przedwczoraj 507, beta z dzisiaj 904, prolaktyna 23, progesteron 30,6. Przyrost nie jakiś ogromny ale według normy. Mam wrodzoną wadę macicy, która utrudnia zajście, utrzymanie i donoszenie ciąży, więc mam dużego stresa. Pobolewa mnie czasami brzuch, czasem na środku, czasem z prawej strony. Ciążowych objawów za bardzo nie mam. Dajcie znać jak to jest z tym przyrostem bety.
hej :)
Bety przyrosty masz ładne. Ja mam dziś 5+2 więc idziemy prawie łeb w łeb :)
jesteś na styczniówkach ? Bo Cię tam nie kojarzę ;)
 
Ale cudownie się czyta [emoji173][emoji3059]

Idziesz tyłem nie widać, ktoś Cię zawoła odwracasz się A tu arbuz [emoji16][emoji1787]

Fajnie fajnie :-)

No mi się udało kochana :-) dziś jesteśmy 7+5 Dziś wraca mój mąż i pewnie powiemy rodzicom [emoji4][emoji3059]

Tydzien temu na wizycie mój robaczek miał 0,76 cm i biło już serduszko [emoji4][emoji3059]

No maleństwa Twoje na pewno będą się spieszyly, bo im może być już ciasno.
Ładne imiona :-)
Ale to że Ty już 25 tc![emoji33] szok kiedy to zleciało [emoji848]

Koniecznie nam tu się raportuj, no i fajnie że chłopak i dziewczyna !

Zdrówka:-)
Dziekujemy 😊 i bardzo bardzo gratuluje!!!! Ale super wiadomosc 😊 dla Was tez duzo zdroweczka i odpoczynku 😊
 
A mi się taki płaczek włączył w tym tygodniu, że masakra. Nawet mi się płakać chce jak widze ptaszki cierkające w TV 🤦‍♀️
Troszkę dzisiaj plamiłam, trochę się stresuję bo jakoś nie mam na nic dziś apetytu, a do tej pory jadłam wszystko, aż mi się uszy trzęsły.
Trochę się zdołowałam bo przeczytałam, że kobiety w ciąży mają zwiększone zapotrzebowanie na wapń, a ja kompletnie nie lubię nabiału i jak weszłam w kalkulatory to się okazało, że jem może 15% zapotrzebowania :( Teraz będę piła 2 litry mleka dziennie do 🤮😭
Z chłopem się pokłóciłam bo się okazało, że mam przegląd auta do soboty tylko. I on, że czemu tego nie pilnuje i teraz na szybko załatwiać, a on do pracy jeszcze chodzi to będzie ciężko. No i się oczywiście popłakałam bo co mnie teraz obchodzi jakiś głupi samochód - ja tu pilnuje czy beta nie spada, a jego dziecko nie obchodzi tylko samochód. No tragedia 😭
Czekam na wyniki bety
 
Jasne, chodź :) co u Ciebie ?

Też tak czułam w udanym cyklu, że na pewno zmarnowany :D

Można go kupić w sklepie ze zdrową żywności, ale jest też w biedrze od niedawna. Stoi taki karton na alejce z mąką i tam są różne rzeczy w takich malutkich paczuszkach : topinambór, maca, czarnuszka itp

O jak super, że jesteś :) I fajnie, że będzie parka 😍👨‍👩‍👧‍👦
Mi się udało :)
Gratulacje! Zdrowka i odpoczynku 😘
 
Nie wiem kochana co Ci doradzić, nie wiem czy beta nie powinna spaść do 0 🤔 a co lekarz mówi?

hej :)
Bety przyrosty masz ładne. Ja mam dziś 5+2 więc idziemy prawie łeb w łeb :)
jesteś na styczniówkach ? Bo Cię tam nie kojarzę ;)
Nie jestem, jakoś boję się dołączyć, żeby nie zapeszyć 😅
 
7.05 miałam betę 7 wiec bardziej się zastanawiam dlaczego miałaby nie spaść I czy faktycznie sprawdzić czy spadła do 0.

Podobno kobiety w ciąży są baaardzo płaczliwe wiec przyzwyczajaj się powoli 🙈 a faceci maja inne postrzeganie... ja tez cały czas myśle planuje dzidziusia a on o wyjazdach gada, wędkowaniu itp jakby nie widać w jego planach dziecka ale twierdzi ze bardzo chce ;)

A mi się taki płaczek włączył w tym tygodniu, że masakra. Nawet mi się płakać chce jak widze ptaszki cierkające w TV 🤦‍♀️
Troszkę dzisiaj plamiłam, trochę się stresuję bo jakoś nie mam na nic dziś apetytu, a do tej pory jadłam wszystko, aż mi się uszy trzęsły.
Trochę się zdołowałam bo przeczytałam, że kobiety w ciąży mają zwiększone zapotrzebowanie na wapń, a ja kompletnie nie lubię nabiału i jak weszłam w kalkulatory to się okazało, że jem może 15% zapotrzebowania :( Teraz będę piła 2 litry mleka dziennie do 🤮😭
Z chłopem się pokłóciłam bo się okazało, że mam przegląd auta do soboty tylko. I on, że czemu tego nie pilnuje i teraz na szybko załatwiać, a on do pracy jeszcze chodzi to będzie ciężko. No i się oczywiście popłakałam bo co mnie teraz obchodzi jakiś głupi samochód - ja tu pilnuje czy beta nie spada, a jego dziecko nie obchodzi tylko samochód. No tragedia 😭
Czekam na wyniki bety
 
reklama
Do góry