reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

reklama
Bo właśnie jutro bym poszła. Tym bardziej ze te testy slaba 2 kreska. Na jednym dopiero po czasie, gdzie mówią żeby sie nie sugerować. Ale jednak 1 raz mam taka sytuację. A plamienie dalej stoi, dziś już nawet mogę powiedzieć ze jest brak. Wróciłam z pracy i poszłam spać i spałam, gdzie u mnie drzemki w ciągu dnia nigdy nie było. Chyba ze chora byłam.
Temperature tez mam podwyższona nadal. I to wszystko takie dziwne jest. Żeby juz mieć jasna sytuację to chyba właśnie ta beta najlepsza :)
 
A u mnie plamienie i bóle @. O tak puka sobie do drzwi, szczerzy się do wizjera i jeszcze rypie czekoladki na moich oczach. Znów wlezie na dziada nieproszona [emoji849] [emoji849] [emoji849]
Hahaha, ja zajadam od 3 dni... rybę. Na śniadanie makrela, na obiad dorada, na kolację wędzony łosoś.

Właśnie wcielam pizze z tuńczykiem [emoji2368]

Okres przyszedł dziś hehe [emoji1787]
 
Bo właśnie jutro bym poszła. Tym bardziej ze te testy slaba 2 kreska. Na jednym dopiero po czasie, gdzie mówią żeby sie nie sugerować. Ale jednak 1 raz mam taka sytuację. A plamienie dalej stoi, dziś już nawet mogę powiedzieć ze jest brak. Wróciłam z pracy i poszłam spać i spałam, gdzie u mnie drzemki w ciągu dnia nigdy nie było. Chyba ze chora byłam.
Temperature tez mam podwyższona nadal. I to wszystko takie dziwne jest. Żeby juz mieć jasna sytuację to chyba właśnie ta beta najlepsza :)
Beta beta [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Hahaha, ja zajadam od 3 dni... rybę. Na śniadanie makrela, na obiad dorada, na kolację wędzony łosoś.

Właśnie wcielam pizze z tuńczykiem [emoji2368]

Okres przyszedł dziś hehe [emoji1787]
Pasta z tuńczyka tez dobra jak masz taką fazę to zrób sobie, dodaj jajo, majonez troszkę jogurtu, pieprz i pychota, możesz cebule ale to wiadomo jak kto woli
 
reklama
A ja właśnie mam wręcz odwrotnie i szukam kontaktu, potrzebuje pisać i czytać was i rozmawiać z ludźmi [emoji4]
Ciekawa jestem jak się trzyma @rossig...

Cały dzień o tobie myślę, ja też potrzebowałam samotności po pierwszym poronieniu, daj sobie czas, my tu czekamy grzecznie [emoji8]
 
Do góry