reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️

Myślałam z3 wydaje mi się ze jest cien, ale jednak jest chyba ze za dlugo leży. Ale nigdy tak nie mialam. To 1 raz taki... Jutro rano powtórzę!!! Ale mam nadzieję że to jednak ciaza!!! 😍😍 Jak przyjdzie @ to będę wtedy wyć
A TESTY OWULACYJNE NADAL 2 KRESKI
Robiłaś już poranny test ?ciekawa jestem 😁
 
reklama
Lekarz na izbie przyjęć potwierdził to samo. Właściwie to już nie żył tydzień - półtora. Zarodek 6 mm bez akcji serca.
Chcieli mnie zostawić od razu w szpitalu, ale nie chciałam. Kazali się wstawić jutro o 8 rano z rzeczami.
Pytałam czy mogę w piątek bo w czwartek miałabym wizytę u tej pierwszej lekarki, która widziała serduszko. Miała bardzo dobry sprzęt. Ale nie dotrwam nawet - kosmowka zaczyna się już oddzielać.
Bardzo się boję 🥺
Bądźcie ze mną myślami, żebym dała radę przez to przejść

Rossig strasznie mi przykro, przytulam wirtualnie, trzymaj się. Wszystkie tu będziemy pomagały i wspierały jak umiemy.
 
Już któryś raz miałam Ci napisać, że bardzo mądre posty piszesz [emoji122] taki spokój i opanowanie od Ciebie emanuje. Zazdroszczę tego hmm 'poukladania'? Bo wiem, co masz za sobą. Chciałabym choć w małej części tak sobie układać psychologicznie wszystko.
Dzięki [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Ogólnie to jestem straszna mądrala i z tego powodu ludzie mnie nie lubią, ale zawsze jak daje komuś rady, albo się wymądrzam to nie mam na myśli niczego złego, chce tylko pomóc.

Zdaje sobie sprawę z moich wad, ale to że ktoś to docenia to miód na moje... oczy [emoji1787][emoji102]

Nie powiem ze nie jest łatwo sobie wszystko układać. Ale tak się nauczyłam, że jak coś muszę to to zrobię i koniec. Muszę się wziąć w garść i iść do pracy - to idę... No i jak mi jest ciężko to przypominam sobie jaki mam cel [emoji64][emoji64] albo nawet [emoji64][emoji64][emoji64] i to daje mi siłę [emoji846][emoji846][emoji846]
 
@aga.i.nieszka a jak to było u Ciebie? W którym tc poroniłaś? Miałaś jakieś nieprawidłowości typu zarodek był za mały, albo pecherzyk, albo miałaś może jakieś plamienia, czy bóle? Ten pierwszy trymestr jest straszny! Psychicznie można się wykończyć 😪
 
@aga.i.nieszka a jak to było u Ciebie? W którym tc poroniłaś? Miałaś jakieś nieprawidłowości typu zarodek był za mały, albo pecherzyk, albo miałaś może jakieś plamienia, czy bóle? Ten pierwszy trymestr jest straszny! Psychicznie można się wykończyć 😪
Uwierz mi, później wcale nie jest łatwiej, czy lepiej. Niestety 🙁
 
reklama
Ja byłam na usg w 6+6 i ginekolog stwierdził że zarodek mniejszy, nie ma serduszka, ale że tak się zdarza, zwłaszcza po stymulacji jaką ja miałam i proszę przyjść za dwa tygodnie. Nie wytrzymałam tyle i poszłam po tygodniu 7+5 do innego ginekologa, ciąża młodsza o jakieś 12 dni (6+1) ale serduszko bije, wszystko w granicach normy. Nib do 2 tyg młodsza ciąża to w normie. Tydzień później 8+6 idę na pewniaka do pierwszego lekarza bo przecież było już serduszko a on mi mówi że nie ma [emoji853] ciąża zatrzymała się na 6+2.
Nie miałam żadnych plamień, krwawień ani bólu. Dowiedziałam się dopiero na usg.
Ogólnie ja nie miałam żadnych objawów ciąży, lekarze mówili że to jest ok, ale może był to jednak wyznacznik że coś było od początku nie tak.
@aga.i.nieszka a jak to było u Ciebie? W którym tc poroniłaś? Miałaś jakieś nieprawidłowości typu zarodek był za mały, albo pecherzyk, albo miałaś może jakieś plamienia, czy bóle? Ten pierwszy trymestr jest straszny! Psychicznie można się wykończyć [emoji25]
 
Do góry