reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Aby wykryć wady seca,kregoslupa czy innych organow nie jest potrzebna amniopunkcja,wiec jesli i tak bedziesz je kochac niepotrzebne jest to badanie,ani wygłaszanie swojego zdania na ten temat.Po prostu nie powinno cie tu byc!
 
dzięki anka_d, jestem trochę ciemna w poruszaniu sie po forach, jak możesz to proszę podpowiedz mi jak mam znaleźć to forum regionlne. A tak przy okazji opowiem trochę o swoich zmartwieniach może tutaj znajdę jakąś rade- dwa razy poroniłam, wykryto u mnie mutację genu MTHFR ( układ homozygotyczny) przez to będe miała problemy z utrzymaniem ciąży, a gdy mi się to już udało jest duże prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z wadami cewy nerwowej (np. bezmózgowia).
 
Emilia podaję Ci sposób na wejście na krakowską część tego forum:
Kraków
klikniesz na link i wejdziesz, tam dziewczyny coś Ci podpowiedzą. Co do reszty po prostu nie mam pojęcia o Twoich dolegliwościach a tworzyć bajek nie będę... Powodzenia i daj znać tutaj czy znalazłaś pomoc
 
Jeszcze raz dziekuje za pomoc-troche poczytałam ale jak na razie nic nie znalazłam. Ja w wyborze gin. kierowałam się rankingiem "znany lekarz" tylko boję się,że opinie które się tam znajdują mogą być nie zawsze wiarygodne.
 
Emilia ja robiłam dokładnie to samo tym bardziej, że wokół mnie są raczej niewielkie miasteczka i wybór był dośc utrudniony. Jednak kierując się rankingiem wybrałam lekarkę i naprawdę jestem bardzo z niej zadowolona więc można przypuszczać, że nie mijają się one z prawdą. Powodzenia:)
 
Drogie Dziewczyny!!! Dawno nie pisałam ale żyłam w zawieszeniu, niby pierwsze wyniki prawidłowe ale niepewność cały czas była a dziś odebrałam wynik końcowy amnio! Kariotyp prawidłowy 46, XX
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif
icon_biggrin.gif


Wszystkim bardzo dziękuję za wsparcie i ciepłe słowa
icon_smile.gif
to było bardzo ważne dla mnie. Trzymam mocno kciuki za pozostałe oczekujące!

Kabola
NT 2,3 CRL 57 mm, brak kości nosowych w 12 tyg. ZD 1:373
 
Wybrałam najlepszego tylko że bede musiała zasięgnąć opini innego lekarza bo ten nie jest za amniopunkcją (jest bardzo religijny i nawet tabl. antykon. doprowadzają go do "furii").
 
reklama
Kabola bardzo się ciesze razem z Tobą, myślałam że uciekłaś od nas po niepomyślnych wynikach... Teraz dbaj o siebie i malucha i zaglądaj na forum :-D
Emilia dziękuję :-D nie wiem ile masz lat, po 35 roku życia przysługuje Ci program ochrony prenatalnej, do 12 tygodnia możesz zrobić PAPPA a potem amnio... zastanów się nad lekarzem, bo religijny ginekolog to jest akurat kiepskie rozwiązanie...
 
Do góry