reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

No nareszcie ;) Ogromne gratulacje!!
Ja byłam na połówkowym, wszystko w jak najlepszym porzadku! Mam zdjecie, mój synio to cały tatuś. Oby teraz wszystko się dobrze skończyło bo wcale nie przestałam się o niego martwić. Powiem więcej teraz chyba bardziej się denerwuje, śnią mi się jakies głupoty, brzuch mnie boli;/
 
reklama
Cat Ballou Super, że na połówkowym wszystko dobrze, a teraz już się nie martw, masz czarno na białym że twój synek jest zdrowy, a niedługo dostaniesz nagrodę za wszystkie swoje stresy w postaci słodkiej kruszynki. A stres szkodzi nie tylko tobie ale też maleństwu.
 
Agahk- Gratuluję z całego serca, cieszę się razem z Tobą:)
Agnessss- Trzymaj się cieplutko, dużo myślę o Tobie i Twojej kruszynce i 3-mam kciuki aby wszystko zakonczyło sie pomyślnie
 
agahk
Gratulacje!!!!
Ja tez mialam wynik z krwi 1:30 i Nt 4mm,tyle,ze ja jestem po amniopunkcji.Tez mialam zamiar urodzic dziecko mimo wszystkiego ale chcialam wiedziec szybciej o ewentualnej chorobie bo nie wytrzymalabym w takiej niepewnosci.Ciesze sie zatem razem z Toba kochana ze zdrowej coreczki.caluski.kora.
 
Witajcie, amniopunkcja, czy ewentualna abrocja to takie trudne tematy, aż jestem zdziwiona zem ożna prowadzić rozmowy w tak kulturalny sposób jak tu na tym wątku zobaczyłam. Sama miałam propozycję bezpłatnej amniopunkcji w mojej ostatniej ciąży, ponieważ była bardzo powikłana, najpierw była to ciąża bliźniacza z wysokiego ryzyka, bo dzieci były w jednym worku owodniowym, potem krwawienia, wyciek wód płodowych, cukrzyca, a potem brzuszek, nózki i główka rosły w innym tempie. Urodziłam zdrowiuteńką córeczkę :) po jej narodzinach nawet mój gin stwierdził, że nie spodziewał się zdrowego dziecka.
Na amniopunkcję się mimo tych przygód nie zdecydowałam, bo jakoś wolałam żeby przypadkiem nikt nie zabił mojej nadziei.
Życzę Wam ciężarówki dużo pozytywnych myśli, szybkiego porodu i zdrowiuteńkich dzieci w ramionach.
 
Ja bylam dzis na echo serca dziecka.Niby wszystko dobrze ale musza sie upewnic co do jednej rzeczy i datego musze tam znow pojechac 10 stycznia.Najezdze sie troche to fakt ale lepiej zeby wszystko sprawdzali niz zlekcewazyli sprawe.Jutro ide na usg ,to w 20 tygodniu ciazy.Mam nadzieje,ze mnie niczym negatywnym znow nie zaskocza...pozdrawiam was dziewczyny!kora.
 
To cieszę się że wszystko w porządku, ja idę na echo w piątek.
Ale niestety boję się bardzo bo wyskoczył mi guz w okolicach pachwiny, wcześniej był mały ale teraz jest większy, boli i zrobił się siny. Nie mam pojęcia co to jest ale się boję...
Żeby mi było mało wrażeń chłopak mnie zostawił i zostałam ze wszystkim sama... jak ja wam zazdroszczę dobrych wieści... i życzę samych takich wszystkim przyszłym mamom.
 
reklama
To przykre,ze chlopak cie zostawil ale pamietaj to swiadczy tylko o nim,jakim jest czlowiekiem!Pokazal swoje oblicze,stchorzyl!To przykre ale badz dzielna,kochana.Mysle o Tobie i malenstwie.Pisz co i jak.kora.
 
Do góry