reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziekuje dziewczyny!Tak bardzo sie ciesze,ze te pierwsze wyniki sa dobre.Zycze kazdej z was tak dobrych wiesci bo wiem co przezywacie.Piszcie co u was.pozdrawiam.kora.
 
reklama
Ja czekalam na amniopunkcje 3 tyg dlatego,ze mi powiedzial lekarz ze musze byc w 16 tyg ciazy a bylam wtedy w 13 tyg.Mieszkam w Londynie ,moze w Polsce jest inaczej-nie wiem.kora.
 
mialam polip wiec sie troche schowal :) ale sie ciesze
juz przestalam plamic wiec moge zaczac powoli wstawac z łóżka
ale co do usg to moje dziecko nie chcialo wspolpracowac i raz tylkiem sie obrócił i był zmeczony jak sie obróćił to łapke sobie położył na główce i akurat na nosku
ale po 30min usg musialam wypic 0,5 l wody, pochodzic troche i do badania jeszcze raz zaczal wspolpracowac i nosek byl tylko jedna kosc ma 3,5 mm a druga 2 mm. Teraz lekarz skierował nas na sprawdzenie serduszka i niedomykalność zastawki trójdzielnej.
Jak tu bedzie wszystko oki to nie musze robic amniopunkcji bo dziecko bedzie zdrowe.

jak bede po padaniu napisze.

pozdrawiam was serdecznie napiszcie kiedy rodzicie :)
 
reklama
an82
Moj synus tez nie chcial wspolpracowac na pierwszym usg.Tak szalal,ze nie szlo nawet zrobic zdjecia.Na kolejnych bylo juz ok.Ja tez pojde na echo serca dziecka.
Moj termin porodu to 22 marca.Na pewno bedzie z twoim dzieckiem wszystko dobrze.caluski.kora.
 
Do góry