reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny, dziś moja kolej. Kariotyp prawidłowy męski! :) czyli będzie drugi syn :)
Właśnie czekam na echo, bo kolejny wolny termin dopiero w sierpniu i to odpłatnie. Wiec od rana jezdzenie po lakarzach, ale przynajmniej wszystko będzie z głowy. Pozdrawiam!
 
Dziewczyny, dziś moja kolej. Kariotyp prawidłowy męski! :) czyli będzie drugi syn :)
Właśnie czekam na echo, bo kolejny wolny termin dopiero w sierpniu i to odpłatnie. Wiec od rana jezdzenie po lakarzach, ale przynajmniej wszystko będzie z głowy. Pozdrawiam!

Rewelacja! Gratulacje :)
Cieszę się z wami dziewczyny!
 
@Len84
Tak, u niego. Tylko dziś były wolne terminy inaczej musiałabym długo czekać, wiec pół dnia spędziłam w Trójmieście, ale przynajmniej badanie z głowy i tez wszystko ok :)

@Avanza
Pani genetyk powiedziała, że tak dla sprawdzenia czy nie ma żadnych nieprawidłowości wystawi skierowanie. Oni chyba tak "rutynowo" po amniopunkcji to zlecają, bo widziałam tu, że więcej dziewczyn robiło echo.
 
Hej dziewczyny ile dni po i ile razy miałyście kontrolę USG po amniopunkcji ?? Czy wasz ginekolog prowadzący wykonuje USG na każdej wizycie ??
 
reklama
Do góry