reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
U mnie bywa różnie raz lepiej raz gorzej. Mała coraz mocniej kopie więc wtedy micha mi się cieszy ale nie raz jak sobie tak o tym wszystkim pomyślę to mam napady płaczu z którymi przed wszystkimi się kryje. Moja mama jest w kiepskiej formie bo po stracie ojca już miała doła, pół roku później śmierć ojca mojego taty później wiadomosc że jestem w ciąży poprawiła humor a tu później kolejny klops i na dodatek dziewczyny w pracy się na nią trochę uwziely bo poplakiwala i pomyślały że się podlizuje szefowi a tak naprawdę nikt nie wie co się wiej życiu teraz dzieje... Dlatego teraz bardziej przejmuje się nią niz sobą
 
U mnie bywa różnie raz lepiej raz gorzej. Mała coraz mocniej kopie więc wtedy micha mi się cieszy ale nie raz jak sobie tak o tym wszystkim pomyślę to mam napady płaczu z którymi przed wszystkimi się kryje. Moja mama jest w kiepskiej formie bo po stracie ojca już miała doła, pół roku później śmierć ojca mojego taty później wiadomosc że jestem w ciąży poprawiła humor a tu później kolejny klops i na dodatek dziewczyny w pracy się na nią trochę uwziely bo poplakiwala i pomyślały że się podlizuje szefowi a tak naprawdę nikt nie wie co się wiej życiu teraz dzieje... Dlatego teraz bardziej przejmuje się nią niz sobą

Bądź dobrej myśli.Czasem wydaje się nam że jest źle, a jakos tak wszystko zaczyna się ukladac.Moze fotki radosnej Kornelki na Insta Ci pomogą?

Ja zaraz będę dzwonić do Laboratorium Cytogenetyki.
 
U mnie bywa różnie raz lepiej raz gorzej. Mała coraz mocniej kopie więc wtedy micha mi się cieszy ale nie raz jak sobie tak o tym wszystkim pomyślę to mam napady płaczu z którymi przed wszystkimi się kryje. Moja mama jest w kiepskiej formie bo po stracie ojca już miała doła, pół roku później śmierć ojca mojego taty później wiadomosc że jestem w ciąży poprawiła humor a tu później kolejny klops i na dodatek dziewczyny w pracy się na nią trochę uwziely bo poplakiwala i pomyślały że się podlizuje szefowi a tak naprawdę nikt nie wie co się wiej życiu teraz dzieje... Dlatego teraz bardziej przejmuje się nią niz sobą
Jesteś bardzo dzielną kobietą i na pewno będziesz wspaniałą mamą.
Trzymam kciuki za Ciebie i za malutką .
Który to już tydzień ?
Mama na pewno też teraz potrzebuje Twojego wsparcia tylko nie zapominaj w tym wszystkim o sobie i o tym że czasem każdy musi odpocząć i fizycznie i psychicznie .
Ściskam mocno
 
Jesteś bardzo dzielną kobietą i na pewno będziesz wspaniałą mamą.
Trzymam kciuki za Ciebie i za malutką .
Który to już tydzień ?
Mama na pewno też teraz potrzebuje Twojego wsparcia tylko nie zapominaj w tym wszystkim o sobie i o tym że czasem każdy musi odpocząć i fizycznie i psychicznie .
Ściskam mocno
27 +6
 
Kochana gratuluję!!!! Teraz do sklepu po picolo bo jest co świętować

Dziekuje kochana! Wzielam toast gazowana Nałęczowianka i dojadlam banana po synku.
Jest mi lżej, że już wiem.Ze nie czekam.

I w końcu będę mogła zrobić lalkę dla Idy (bo mi się z nerwów wszystko platalo)
A może i Bianka by chciała?
 
@Shaer gratulacje kochana! Ja od dawna wiedzialam, ze bedziesz miala zdrową córeczkę. :)
Bedziesz iść na wizyte do poradni genetycznej omówić wynik? Czy wynik wyślą Ci pocztą?
 
reklama
@Shaer gratulacje kochana! Ja od dawna wiedzialam, ze bedziesz miala zdrową córeczkę. :)
Bedziesz iść na wizyte do poradni genetycznej omówić wynik? Czy wynik wyślą Ci pocztą?

Odebrać muszę osobiście.12.06 miałam wizytę u genetyka - robił mi drugie prenatalne, robił też w poprzedniej ciąży.Powiedzial że przy takim USG szansa na ZD nikła.On by nawet mnie na amnio nie wysyłał, chyba że bym chciała się uspokoić. Dużo rzeczy mi wyjaśnił.
 
Do góry