reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Dziewczyny czy któraś miała powikłania po amnio? Umówiłam sie na wizytę do dr Roszkowskwigo na 26, na 27 mam mieć amnio ale zawsze mogę zrezygnować .... zaczynam sie bać bardzie niz niewiedy. Jak wyglada odpływ wód płodowych ? Czy łożysko przodujące ma wpływ? Czy jazda 3 godz. Na drugi dzień będzie problemem?

Spokojnie jest to tak naprawdę większe przeżycie psychiczne nóż fizyczne. Ja pół godziny po zabiegu wracałam do domku 2,5 godziny. Na szczęście wszystko było Oki. Wczoraj po zabiegu trochę mnie bolał brzuch i oczywiście miałam ciągle urojenia w związku z tymi wodami dziś jest wszystko Oki. Staram się też pić dużo wody.
 
reklama
Mi genetyk powiedział że pierwsze 5 dni po amnio są najważniejsze. Jeśli nic się nie wydarzy w tym czasie to znaczy że wszystko jest okej

@Shaer z karty widzę że miałaś robione KTG po amniopunkcji ??
 
Mi genetyk powiedział że pierwsze 5 dni po amnio są najważniejsze. Jeśli nic się nie wydarzy w tym czasie to znaczy że wszystko jest okej

@Shaer z karty widzę że miałaś robione KTG po amniopunkcji ??

Nie miałam :D chyba zapomnieli to usunąć z wypisu standardowego Oddziału Położniczego ;)
Badania ginekologicznego też mi nie robili tylko usg
 
Bo już się zastanawialam czy tylko u mnie tak biednie że samo USG a może w innych miejscach robią full serwis badania :)
 
Spokojnie jest to tak naprawdę większe przeżycie psychiczne nóż fizyczne. Ja pół godziny po zabiegu wracałam do domku 2,5 godziny. Na szczęście wszystko było Oki. Wczoraj po zabiegu trochę mnie bolał brzuch i oczywiście miałam ciągle urojenia w związku z tymi wodami dziś jest wszystko Oki. Staram się też pić dużo wody.
No nie Wiem, boje sie! To moje pierwsze i ostatnie dziecko więcej nie podejdę do ivf a nie mam juz zarodków. Wynik nic dla mnie nie zmienia, wiec to by było tylko dla mojego spokoju napewno nie dobra dziecka
 
Hej dziewczyny czy po tej amniopunkcji nie miałyście urojen co do wyciekania tych wód plodowych ?? Ja dwa dni czułam się dobrze a dziś troszku mnie boli brzuch i rano pojawiło się trochę mokro jakieś delikatnej wydzieliny i się tak przestraszyłam i nakręciłam że tragedia. Przecież w ciąży też wydziela się dużo wydzieliny. Koszmar osiwieje chyba niedługo. A ten ból brzucha to chyba ze stresu bo się tak nakręciłam.
 
@Pyska12 jak masz bóle typu skurcze to weź nospe nawet 3x 2 tabletki i magnez przez dwa dni po amnio 2x dziennie

Ja tak brałam, w sumie lekarz nic mi nie zalecił ale czytałam że dużo kobiet tak bierze aby nie dopuścić do skurczu

Mi pomogło
 
reklama
@Pyska12 jak masz bóle typu skurcze to weź nospe nawet 3x 2 tabletki i magnez przez dwa dni po amnio 2x dziennie

Ja tak brałam, w sumie lekarz nic mi nie zalecił ale czytałam że dużo kobiet tak bierze aby nie dopuścić do skurczu

Mi pomogło


Wielkie dzięki za info. Ja się chyba poprostu przestraszyłam chyba ta wydzielina i że strachu mnie zaczął ten brzuch boleć. Bo teraz jak się trochę uspokoiłam i polezalam to przestało.
 
Do góry