reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Kasiu a kiedy miałaś robioną amniopunkcje? Co prawda wątek czytałam, ale nie pamiętam.

Hej Iwo! Też mam taką nadzieję, że będzie dobrze. Na dzień dzisiejszy nie myślę o wyniku tylko właśnie o samym badaniu. Długo się wahałam czy je robić czy nie, bo tak czy siak dziecko urodze, ale ta niepewność chyba by mnie wykonczyla, dlatego też ostatecznie się zdecydowałam.
22.08 a wynik miałam po 3 tygodniach.
 
reklama
Z tego co widzę to u was problemem jest tylko statystyka.

Iwo☺ dziękuję to były te słowa które potrzebowałam usłyszeć...
Jestem trochę spokojniejsza.
Wypieram wszystko co nie jest po mojej dobrej myśli!
Dziękuję.!
(....a tydzień myślałam czy napisać na forum)
 
Hej dziewczyny też mam 34 lat syna 12-sto letniego .Po długich Z badań prenatalnych wyszło przezierność karkowa 2,8 nos bardzo malutki. Zrobiłam badania pappa wyszły wmiare dobrze ale lekarz namówił mnie na amiopunkcje kturą mam jutro na 8:40 i też sie boje jak cholera
 
Witam Iwcia! Masz 5 minut przede mną amniopunkcje. Tobie też mówili, żebyś była na czczo? Dzisiaj na wieczór mam wziąć dwie no spy i magnez z witamina b6 i jutro rano tak samo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry