reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

U Ciebie ten podpis M Kania jest oryginalnie postawiony na tym formularzu czy też jakby wydrukowany wszystko razem?. To da się przyuważyć. U mnie jest identyczny co do mikromilimetra jak na wzorze który testdna ma na stronie E.Gregorczyk, tak jakby ta pieczątka wydukowana z podpisem razem była gotowym, no dziwne to dla mnie... A z testdna mówili że wysłali mi oryginalny dokument który oni z genomedu dostali

Bo to jest e-podpis, wiesz taki elektroniczny, który się wstawia w dokument i drukuje. myślę,że nie ma powodów do obaw :)
 
reklama
No dziwnie tak, dla mnie to powinien być oryginalnie postawiony na każdym dokumencie, tak jak na wszystkich innych badaniach co dostaję wyniki z krwi a w różnych laboratoriach robię
 
No dziwnie tak, dla mnie to powinien być oryginalnie postawiony na każdym dokumencie, tak jak na wszystkich innych badaniach co dostaję wyniki z krwi a w różnych laboratoriach robię
No ja wiem,tez myslalam,ze po prostu z warszawy podeślą do katowic albo prosto z warszawy do mnie do domu..ale myślę,że serio nie ma się co przejmować :)
 
Ja tez jak dostawałam wynik z zagranicy to bez podpisów oryginalnych myśle
Ze w takiej sytuacji ważny jest satysfakcjonujący wynik niz kwesti podpisów ? Bo rozumiem ze wynik ok?


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
hej dziewczyny ile dni czekałyście na wynik NIFTY? Moja krew była pobrana w czwartek w Warszawskim GENOMEDZIE i zastanawiam się kiedy może być wynik;/
 
Pani w Genomedzie powiedziała że najczęściej jest to krótszy czas dlatego pytałam jak bylo w waszych przypadkach i czy mogę liczyć na wynik w tym tygodniu..
 
Pani w Genomedzie powiedziała że najczęściej jest to krótszy czas dlatego pytałam jak bylo w waszych przypadkach i czy mogę liczyć na wynik w tym tygodniu..
Tak, myślę,że koło czwartku/piątku powinnaś mieć :) ja robiłam pobranie 6czerwca a 14ego miałam wynik :) bo mi wypadło,że poniedziałek więc wysłali we wtorek do warszawy, weekend się nie liczył więc wyszło i tak 8dni :) ale jak robiłaś w warszawie to na pewno szybciej będzie bo na miejscu
 
reklama
Witam
Mam 22 lata , 2 letniego synka a teraz spodziewam się drugiego dzidziusia.
Ostatnio byłam na badaniach prenetalnych i po usg wszystko w porządku .
Przezierność : 2,00 , kość nosowa widoczna
ryzyko trisomii 21 1:1480
ryzyko trisomii 18 1:17472

Przed wczoraj dzwonili mi z przychodni z wynikiem testu Pappa i Wolnej Bhcg
Ryzyko zwiększyło
Trisomia 1:288

Jestem załamana , nie wiem co myśleć. Usg mam prawidłowe .
Jestem umuwiona na aminopukcje 1 sierpnia,

3majcie kciuki żeby było wszystko ok ;(

Pozdrawiam
 
Do góry