reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
ja bym też powtórzyła badanie. Idź może do innego lekarza. Powiem Cie, że niekiedy jest ciężko zobaczyć kość nosową. U mnie 2 lekarzy widziało, a jedna pani doktor nie widziała (bo nie chciało jej się czekać, aż maluch się obróci) Ja napewno poszłabym jeszcze do drugiego lekarza :)

Pozostałe wyniki są ok :)
 
może kość jest, tylko lekarz nie potrafił jej zobaczyć. Idź do innego lekarza i sprawdź. Maluszek będzie większy i może będzie kość lepiej widoczna. Trzymam kciuki :)
 
Jest możliwe że np w 13 tyg się pojawi? A może żle wyliczony tydzień ciązy? Najgorsze to oczekiwanie

Kość nosowa zalezy od tego w jaki sposób przebiega proces kostnienia, u niektórych szybciej u innych pozniej, u mnie w 11 tc nie było a w 12 tc już była.
Reszte wyników w normie wiec nie masz się co martwić.


Alexast ty masz termin na czerwiec?
 
mocibo ja mając takie wyniki nawet bym nie pomyślała o amnio, tylko skonsultowałabym się z innym lekarzem. Tak jak piszą dziewczyny, zaczekaj jeszcze chwilkę i powtórz usg.

Dziewczyny, a ja jestem coraz bardziej przerażona :( do tego wszystkiego chyba gdzieś za rogiem czai się katar :(
Czy delikatne przeziębienie nie ma wpływu na amnio?
Mam ochotę zrezygnować z badania, ale wiem, że przez kolejne pół roku będę wykańczać się psychicznie :(
 
Gonia spokojnie będzie wszystko ok :* nie martw się .. jeśli katar się rozkręcił zapytaj lekarza czy napewno nic to nie zdziała.. ale myśle że katar nie ma wpływu na cały zabieg i wyniki :)

mocibo ja też myśle tak jak dziewczyny.. nie denerwuj się nosek się pojawi napewno już na następnym badaniu :) a wyniki naprawde masz dobre :)
 
Ania, dzięki za pocieszenie :)
katar się rozkręcił, ale poza nim nic mi nie dolega, więc mam nadzieję, że to nie będzie stanowiło problemu. Przez 4 miesiące nie miałam kataru i musiłam go złapać akurat przed badaniem :(

Proszę, trzymajcie jutro za mnie kciuki. Nie wiem o której będzie po wszystkim, mam się zgłosić o 8.30.
Wierzę, że nic złego się nie stanie.... :)
 
reklama
Do góry