reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

hehe to niespodzianka :) mi w poprzedniej ciąży w 17 powiedzieli że chłopiec a 25 że jednak dziewczynka hehe :)
ja to mam nadzieję że wyniki będą na święta bo zwariuję.. też strach jest ale idę z M a on to mnie umie podnieść na duchu :) mam nadzieję że bedzie mógł być przy zabiegu i trzymać za rękę bo inaczej chyba serce mi wyskoczy...
 
reklama
julia w poniedziałek na 10.30 :*

a z anusiach to z tego co pamiętam miała amino pobrali jej płyn ale koloru brazowego a po amino zaczeły wody odchodzić...
 
ania powodzenia jutro!!! Trzymam mocno kciuki! Daj znać jak poszło.

Ja mam umówiony termin na 7 kwietnia w Białymstoku. Na wyniki podobno czeka się tylko dwa tygodnie, ale zobaczymy jak będzie....
 
Dzięki :* kochane jesteście :)

włąśnie zaraz kąpiel szykowanko i o 9.30 wyjeżdzamy.. myśle że koło 12 bedziemy w domku to się odezwę co i jak :) buziaki
 
reklama
Ania myślami jestem z Tobą!!! &&&
Apartatka nie Anusiach już się nie odezwała niestety, ale skończyło się źle bo w końcu dostała tabletki na wywołanie także tylko czekała na wynik, ale nie wiem co wyszło... straszna historia!!!
Aniu jeśli nas czytasz to trzymaj się Kochana...
 
Do góry