reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Martaczi - spróbuj się nie stresować, napięcie wcale nie jest wskazane. Zjedz sobie lekkie sniadanko i jedz to zrobić, samo badanie minie momentalnie. A pózniej leżeć i sie oszczędzać. I cierpliwie czekać. Trzymam kciuki.
 
reklama
Martaczi trzymaj się, będę myślami blisko.
Ja podeszłam do amnio w ten sposób, że skoro już postanowiłam to idę i już. Bólu się nie bałam, tylko tego co będzie później. Tak mi było łatwiej.

A ja mam wiadomość dnia :) Miałam mieć córeczkę a lekarz na USG mi mówi dzisiaj "syn" i pokazał męskie atrybuty :sorry2: No to będę miała parkę, bo w domu mam córeczkę
 
Aniusiach tak bardzo mi przykro kochana!!!:( nieznam slow na ukojenie twojego bolu....:(

Martaczi trzymam kciuki za jutrzejszy dzien! bedzie dobrze kochana!
 
jestem w domku zabieg przebieg bez problemu nic nie bolało więcej straczu było czuje się dobrze jestem szczęśliwa, że już po teraz czekanie na wynik i żeby się nie było powikłań... wody były ciemniejsze niż powinny, ale dlaczego? chociaż ja cały czas miałam brązowe plamienia może to dlatego?
 
Marta - Fajnie, że się dobrze czujesz :) trzymam kciuki,żeby wszystko było ok. Ciekawe dlaczego wody są ciemniejsze niż powinny. Mam sklerozę przypomnij mi proszę ty będziesz miała robiony Fish???
 
Martaczi u mnie wody były brunatne. Lekarz powiedział, że może to być związane z krwiakiem, którego miałam wcześniej.
W necie wyczytałam również, że jak wody mają zabarwienia jasno - krwiste, to zabarwia je istniejący krwiak, a jak brunatne, to oznaka wcześniejszego krwiaka.

Najważniejsze, że badanie się udało. Odpoczywaj teraz i nie przemęczaj się.
 
Viera u mnie nie stwierdzili skąd te plamienia, ale od początku ciąży miałam brązowe plamienia, upławy mam nadzieje, że to od tego te wody i że to nic takiego...
ja dziś znowu wstałam z opryszczką mam już po raz 5 w ciąży:szok:

miałyście rację, że w ogóle nie boli tylko ten stres ehhh i oczywiście dowiedziałem się, że jak już będzie wynik to zadzwonią i trzeba przyjechać na wizytę i nie powiedzą mi przez tel:-(
nie miałam Fisha dr powiedział, że za 3-4 tyg wynik

Anusiach
jak się czujesz? jesteś już w domu?
 
reklama
Do góry