reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

ja tez trzymam kciuki, zobaczysz, wszystko bedzie dobrze i sie okaze, ze niepotrzebne byly te stresy..
 
reklama
monikab80 zapłaciłaś te 1,2tys za FISHa i nawet Cię nie poinformowali, że nie udało się go zrobić? Dziwna sprawa, a raczej fatalna organizacja i olewanie ludzi. Jak ja miałam robioną amnio to obecność lekarza w pracy później nie miała nic do rzeczy. Wyniki przyszły z labolatorium, a mnie sekretarka/pielęgniarka poinformowała o nich telefonicznie i że można przyjechać po odbiór wyników na piśmie. Czekałam dwa tygodnie i jeden dzień dokładnie. Współczuję dalszego czekania, bo człowiek sobie wiele obiecuje, jak na szpilkach siedzi a tu i tak nic nie wiadomo. Mam nadzieję, że się wszystko dobrze skończy. Pozdrawiam


za Fisha zapłaciłam przy amniopunkcji ale oddali mi pieniądze jak tylko wyszło że nie wystarczy próbki żeby go zrobić i wiedziałam ze musze czekac 2 tygodnie na wyniki amnio
 
byłam dzisiaj na wizycie u dr Baś
na usg wyszło że ta higroma (naczyniak limfatyczny) który miała dzidzia jest gigantyczna poza tym w serduszku nie widać podziału na komory i nie widac jakiegoś robaka móżdżku (nie wiem co to znaczy) do tego obrzęk całego ciałka brak wód płodowych noi podobno hipoplastyczne płuca to kwestia czasu i dziecko przestanie oddychac :-(podejrzenie zespołu Turnera w silnym stopniu.:szok:
trzeba przerwać ciąże ...
dostałam skierowanie do szpitala w poniedzialek ide i okaże kiedy to nastąpi
 
Ostatnia edycja:
monikab80 strasznie mi przykro. Takie rzeczy nie powinny się zdarzać. Trzymaj się dzielnie, przejdziesz przez to wszystko, życzę Ci dużo sił!!
 
Monika kochana strasznie ci współczuję kochanie przechodziłam przez coś podobnego 6 lat temu jeśli ci to pomoże to mój pryw biuro@geoenergy.pl jeśli potrzebujesz wsparcia to napisz a ci pomogę:) na tyle ile umiem...
 
reklama
byłam dzisiaj na wizycie u dr Baś
na usg wyszło że ta higroma (naczyniak limfatyczny) który miała dzidzia jest gigantyczna poza tym w serduszku nie widać podziału na komory i nie widac jakiegoś robaka móżdżku (nie wiem co to znaczy) do tego obrzęk całego ciałka brak wód płodowych noi podobno hipoplastyczne płuca to kwestia czasu i dziecko przestanie oddychac :-(podejrzenie zespołu Turnera w silnym stopniu.:szok:
trzeba przerwać ciąże ...
dostałam skierowanie do szpitala w poniedzialek ide i okaże kiedy to nastąpi

Monika od 3 lat chodze do dr Bas... prawie 3 lata temu na usg uslyszalam ze moj dzidzius ma obrzek calego cialka... duze nt... Kolejna ciaze rowniez ona prowadzila... I mam 5 - miesiecznego Stasia :)
Trzymaj sie dzielnie! Jak masz jakies pytania pisz na pw! Chetnie odpisze i pomoge...
 
Do góry