reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Jestem już po 😊 dałam radę, teraz leżę 😉 jakieś mam dziwne przeczucie do tego lekarza, czy doświadczony i takie tam 🤔 wynik za 3-4 tygodnie...
W poprzedniej ciąży ciągłe plamienia, leżałam kilka miesięcy 😕
No to super, ze juz po 😊 teraz tylko dobre mysli i bedzie dobrze. Ja duphaston biore 2 tbl dziennie od poczatku ciazy. Teraz w sumie zaczynam siedziec jak na szpilkach bo jutro beda 3tyg od amnio, wiec niedlugo powinnam otrzymac wyniki
 
reklama
No to super, ze juz po 😊 teraz tylko dobre mysli i bedzie dobrze. Ja duphaston biore 2 tbl dziennie od poczatku ciazy. Teraz w sumie zaczynam siedziec jak na szpilkach bo jutro beda 3tyg od amnio, wiec niedlugo powinnam otrzymac wyniki
Zazdroszczę, że masz już tak nie dużo do ostatecznego wyniki. Ja dopiero za tydzień mam amino...trzymam kciuki za pozytywny wynik
 
Jak na razie spokój, nie mam czasu o tym myśleć, rzuciłam się w wir pracy, bo po amino chce iść na dłuższe l4. Stres, strach pewnie pojawi się tuż przed ...
To dobrze. Ja w czwartek odebralam wyniki pappy a w nastepnym tyg we wtorek szlam juz do szpitala. Nie bylam w pracy 3 dni pomiedzy tymi dniami i ciagle o tym myslalam. Wymiotowalam i wgl zle sie czulam. Sama amnio nie byla taka straszna jak myslalam, choc lzy lecialy. Panie byly bardzo mile i wyrozumiale. Zalowalam potem ze dzidzius tyle strachu i nerwow sie najadl. Najgorsze dla mnie czekanie na wynik. Ta niepewnosc i to ze nie mozesz nic zrobic. Staraj sie faktycznie nie denerwowac choc wiem, ze bedzie z tym ciezko.
 
No to super, ze juz po 😊 teraz tylko dobre mysli i bedzie dobrze. Ja duphaston biore 2 tbl dziennie od poczatku ciazy. Teraz w sumie zaczynam siedziec jak na szpilkach bo jutro beda 3tyg od amnio, wiec niedlugo powinnam otrzymac wyniki
Fajnie masz bo przed świętami będą 😊 ja mogę w tym roku nie dostać.... To czekanie jest straszne
 
Fajnie masz bo przed świętami będą 😊 ja mogę w tym roku nie dostać.... To czekanie jest straszne
Z jednej strony fajnie ale z drugiej jak sie okaze, ze jest zle (tfu tfu) to swieta skiepszczone do konca zycia...a wlasnie zaczelam 20tydzien. Mam nadzieje, ze bedzie pozytywnie choc juz sie zaczynam denerwowac. Ale tak to prawda, czekanje najgorsze :( Ciesz sie swietami jak tylko mozesz 😘😘😘
 
Jak na razie spokój, nie mam czasu o tym myśleć, rzuciłam się w wir pracy, bo po amino chce iść na dłuższe l4. Stres, strach pewnie pojawi się tuż przed ...
Tak, tuż przed jest najgorzej ale najważniejsze jest opanowanie 👍 i będzie dobrze 😊 ukłucie (miałam 2 razy bo źle trafił 🤔), płyn pobiorą, chwilę poleżeć i do domu 😉 a w domu 3 dni leżeć 😉 już mam dość 😏 u mnie było na granicy bo początek 15 tygodnia ale po usg stwierdził że są warunki, jest miejsce i robimy😳 nie wiem czy dzidzia nie za mała?
 
Z jednej strony fajnie ale z drugiej jak sie okaze, ze jest zle (tfu tfu) to swieta skiepszczone do konca zycia...a wlasnie zaczelam 20tydzien. Mam nadzieje, ze bedzie pozytywnie choc juz sie zaczynam denerwowac. Ale tak to prawda, czekanje najgorsze :( Ciesz sie swietami jak tylko mozesz 😘😘😘
Czujesz ruchy? Po mnie nie widać za to mój mąż jakoś nie może cieszyć się świętami 😕 oczywiście w związku z tamtymi wynikami...
 
reklama
Z jednej strony fajnie ale z drugiej jak sie okaze, ze jest zle (tfu tfu) to swieta skiepszczone do konca zycia...a wlasnie zaczelam 20tydzien. Mam nadzieje, ze bedzie pozytywnie choc juz sie zaczynam denerwowac. Ale tak to prawda, czekanje najgorsze :( Ciesz sie swietami jak tylko mozesz 😘😘😘
Też się boję wyniku przed świętami, bo z jednej strony może to być najlepszy prezent, a z drugiej nie będę wiedziała co z sobą zrobić...
 
Do góry