reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Dziewczyny kibicuje Wam gorąco i życzę samych wyników 'kariotyp prawidlowy'.
Sadze, że nikt nie jest w stanie zrozumieć stresu kobiety przy amniopunkcji tak jak inna kobieta która ją przeszła.
 
Jednak pójdę do badania, chociaż bardzo się boję. Wtorek coraz bliżej. Ciągle sobie powtarzam że wszystko będzie dobrze po badaniu i nie będzie żadnych komplikacji. Tłumaczę sobie że ryzyko komplikacji jest dużo niższe niż podają.
 
Jednak pójdę do badania, chociaż bardzo się boję. Wtorek coraz bliżej. Ciągle sobie powtarzam że wszystko będzie dobrze po badaniu i nie będzie żadnych komplikacji. Tłumaczę sobie że ryzyko komplikacji jest dużo niższe niż podają.
pomysl , ze ryzyko podobne jak przewrocic sie i poronic ... a przeciez chodzisz ;)
trzeba wierzyc , ze bedzie dobrze, trzymam kciuki !
 
Ja miałam robioną amniopunkcję 6 grudnia ze względu na zd 1:119 po pappa.Nie ma się czego bać to nic nie boli, igła długa ale cienka!!lekarz cały czas monitorował sytuację... lekarze wiedzą co robią, tym bardziej nie robią tego 1 raz i jakoś nie słyszałam żeby były jakieś powikłania. Miałam stres przed zabiegiem ogromny, ale jak przyszła na mnie kolej to jakoś emocje opadły☺wczoraj odebrałam wynik 46 xx -zdrowa dziewczynka❤. Jeśli to komuś pomoże to lekarz przed amniopunkcją powiedział że miałam naprawdę dobre usg i nie muszę tego robić, a zdecydowałam się tylko dla tego że mam 36 lat i tj moje pierwsze dziecko, a w rodzinie jest dziecko z zd..
 
Ja mam w środę ,a przypomnij jakie miałaś ryzyka ? U mnie po krwi zd 1:11
ja jestem z 76 r ,papaa nie robilam , usg bylo ok , amnio zrobilam . Mam na rekach 6 miesiecznego synka, zdrowego. ten test straszy wg mnie a niczego tak naprawde nie wnosi. W naszym wieku ryzyko wieksze aczkolwiek wiekszosc dzieci z zd ma mlode mamy. Ja chcialam byc przygotowana jakby cos , szczegolnie ze w moim wieku to oznacza , ze kiedys chorego brata czy siostre zostawlabym staszym dzieciom.
bedzie dobrze, zobaczysz !
 
reklama
Do góry