reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Witam wczoraj byłam na KTG i po odbiór wyników z krwi i moczu i KTG mam dobre krew czyli kreatynina i resztę podstawowych badań mam dobre wyleczona anemia jedynie foswataza zasadowa podwyszona ale to może być bo ten hormon wydziela łożysko tak mi moja ginekolog powiedziała ale mocz masakra wyszło mi że mam bialkomocz i grzybiczne stany mam czopki do pochwowo w poniedziałek mam jechać do szpitala. Miałam jechać wczoraj ale jeśli nie mam objawów typu wysokie ciśnienie obrzęki takich jak Nóg to mogę poczekać do poniedziałku dodam ze 1 stycznia mialam jelitowke góra i dolem lecialo masakra jakas po 2 dniach od jelitowki mialam pobierany mocz czy mogę mieć dlatego takie fatalne wyniki z moczu A dodam że brałam antybiotyki przez 3 dni które działają 10 dni czy miała któraś coś podobnego jak ja wiem że to nie ta grupa ale nie chce mi się szukać forum na temat białko w moczu dodam że jak miałam opuchnięte nogi to miałam dobre wyniki z moczu teraz nie mam bo woda ze mnie zeszła przez grype i nogi mam nie opuchnięte
 
Hej ja jutro już do szpitala mam skierowanie bo mam ciśnienie i pierwsza ciąża zakończyła się CC i nie wiem co mnie czeka czy też CC czy co strasznie mnie boli krocze i tam gdzie miałam cięte ciągnie mi i boli wyszło mi ostatnio białko w moczu o grzybica jakaś i zobaczymy co mi jutro powiedzą jadę jutro rano.
 
reklama
patipatula, oczywiście będę o Tobie myśleć. O której masz zabieg? Jesteś silna i Ty, i Twoje maleństwo. Będzie dobrze. Tylko może lepiej połóż sie po wszystkim, bo ja sobie poł godziny siedzialam, a potem nagle zrobiło mi sie czarno przed oczami.

Basiunia, tyle Ci tego wyszlo, ze pewnie wolą Cię mieć na oku. Będzie dobrze.


Dziewczyny, ile czasu po amnio podejmowalyscie współzycie? Poki co to nie myślę nawet o tym, ale tez nie chciałabym się kiedyś dać ponieść chwili za szybko
 
Do góry