reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

Czesc dziewczyny.
Ze tak powiem przykleje sie do Was, moze bedzie mi latwiej.

Jestem w 13 tc ,trzecia ciaza nieplanowana , przeziernosc karkowa 4mm, 3/ 10 amniopunkcja...
Ze tak powiem mam ogromny dół,poczytam troche moze mnie to troche podniesie na duchu...

A jak pappa? Jakie ryzyka? U mnie też przeziernosc namieszala, najpierw 4mm, dwa tygodnie później 3mm. Po amnio kariotyp prawidłowy.
 
reklama
Ja mieszkam w irlandii tutaj nie robi sie wogole tych badan, jednak u mnie jakos dziwnie przeziernosc rzucila sie w oczy , zostalam wysłana do specjalistycznego szpitala i tam po tygodniu przeziernosc zostala potwierdzona 4mm.
 
Ja mieszkam w irlandii tutaj nie robi sie wogole tych badan, jednak u mnie jakos dziwnie przeziernosc rzucila sie w oczy , zostalam wysłana do specjalistycznego szpitala i tam po tygodniu przeziernosc zostala potwierdzona 4mm.

Jeśli inne parametry są ok to duża szansa, że wszystko będzie dobrze
Czasem powiększony fałd karkowy pojawia się w odpowiedzi na infekcje, o której nawet możesz nie wiedzieć.
Jak serduszko?Kość nosowa? Itd?
 
Czekamy na wyniki amnio... jak na szpilkach.

A dzisiaj śniło mi się, że rodzę moją małą i że ją karmię piersią...

Zaczęło się.
 
Czekamy na wyniki amnio... jak na szpilkach.

A dzisiaj śniło mi się, że rodzę moją małą i że ją karmię piersią...

Zaczęło się.
też czekam, ale myślę,ze wcześniej niż po 12.00 nie będą dzwonić, bo tydzień temu właśnie do 12.00 mniej więcej przyjmowali pacjentów...
I też Moniko mam przeróżne sny dobre,zle, straszne...
 
Złych jeszcze nie mam, ale spokojnie na to będzie czas. Jeszcze połowa ciąży przede mną. Modlę się o cud poronienia/obumarcia. Ale nie ma szans. To jeszcze ponad godzina do wyników.

10-15 przypadków w Polsce dysplazji tanatoforycznej typu I. Ciekawe czy wyniki to potwierdzą, że moja mała to ma. Dlaczego ***** musiało trafić na tak ciężką chorobę.
 
Złych jeszcze nie mam, ale spokojnie na to będzie czas. Jeszcze połowa ciąży przede mną. Modlę się o cud poronienia/obumarcia. Ale nie ma szans. To jeszcze ponad godzina do wyników.

10-15 przypadków w Polsce dysplazji tanatoforycznej typu I. Ciekawe czy wyniki to potwierdzą, że moja mała to ma. Dlaczego ***** musiało trafić na tak ciężką chorobę.
:((
 
reklama
Do góry