reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

właśnie mam taki plan by pójść na 3D bo z polowkowym już nie zdążę bo takie są kolejki. W ten pon mam wizytę u swojego lekarza. Zobaczymy co powie. Ale mam tez namiary na dobrego sonografiste. Jasne, dam znać co u nas słychać ;) Za miesiąc mam jeszcze echo serduszka (bez wskazań, tak dla siebie) u dobrego specjalisty to tez kolejna kontrola na dobrym sprzęcie.
 
reklama
Hej mam 38 lat. Badanie genetyczne usg wyszło idealnie ,natomiast test pappa wyszedł źle.
Teisomia 21 ryzyko 1/84
Wolne b-hcg 1,716 mom
Pappa - 0, 445
Wczoraj prdeplakalam cały dzień ,dr zaleciła konsultacje które mam dopiero 13 kwietnia i wydała skierowanie na aminopunkcje. Nie wiem co robić , czytałam że są badania Sanco i Nifty ale nie wiem które ?? Napiszcie proszę co myślicie o moich wynikach i co wy robiliście..jestem załamana
Cześć, a jakie jest ryzyko z wieku? Bo po korekcji 1:84 a przed? Może nie jest to zły wynik. Bo to chyba bardziej statystyka i wynik zawyża wiek.
 
Wiesz troszkę się uspokoiłam ale tylko trochę. Dziś robię badania wolnego dna i za dwa tyg wynik ...trzymajcie kciuki oby moja historia skończyła się również dobrde jak wielu z Was 😔
Trzymam mocno ✊ ja dzisiaj w stresie bo idę na wizycie do swojego lekarza omówić połówkowe. Żołądek mi do gardła podchodzi, nie panuje nad tym w ogóle. A wizyta za 7 godzin 🙈.
 
@Lipcówka trzymaj się dziś! Ja jestem właśnie po pierwszej kontroli po amniopunkcji, która była 3 tygodnie temu. Wszystko jest dobrze i jak należy, ale ten stres... Siedziałam rano w poczekalni i myślałam, że się uduszę. Na szczęście lekarz wie, że ciężko przeszłam to moje ryzyko 1:17 i zbadał wszystko porządnie. Byłam spokojna godzinę po badaniu i znów zaczynam się zastanawiać, czy to wszystko się dobrze skończy. Połówkowe mam za ponad 3 tygodnie i muszę wymyślić coś na rozluźnienie, żeby nie zajechać tym stresem siebie i dziecka.
 
reklama
@Lipcówka trzymaj się dziś! Ja jestem właśnie po pierwszej kontroli po amniopunkcji, która była 3 tygodnie temu. Wszystko jest dobrze i jak należy, ale ten stres... Siedziałam rano w poczekalni i myślałam, że się uduszę. Na szczęście lekarz wie, że ciężko przeszłam to moje ryzyko 1:17 i zbadał wszystko porządnie. Byłam spokojna godzinę po badaniu i znów zaczynam się zastanawiać, czy to wszystko się dobrze skończy. Połówkowe mam za ponad 3 tygodnie i muszę wymyślić coś na rozluźnienie, żeby nie zajechać tym stresem siebie i dziecka.
Edit: właśnie przypomniałam sobie ze jesteś po wyniku i dzidziuś zdrowy 😍


A na kiedy masz przewidziany wynik? Tak jak już pisałam! W tak pięknym momencie jesteśmy narażone na tak duży stres. Moja na polowkowym wyszła drobniejsza niż czytałam na stronach ile powinna ważyć (ale to są odchylenia do 5dni wiec lekarz nawet nic nie napomknął ze jest za mała). Jednak mam wyrzuty sumienia, ze to przeze mnie bo cały czas funduje jej stres 😥
Ile bym dała by te nasze maluchy były zdrowe. Kiedyś człowiek miał ambicje na fajny ciuch, na auto, czy wymianę czegoś w domu, na fajne wakacje w ciepłych krajach… a teraz?! A teraz oddałabym wszystko za to by mieć ja zdrowa! Tylko to mi do szczęścia jest potrzebne!!! 🙈😥
 
Ostatnia edycja:
Do góry