reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amelka [*]- " Gdyby łzy mogły wstrzeszać, a miłość uzdrawia byłabyś córeczko z nami"

potwornie to smutne..nie wiem dlaczego musiałaś coś takiego przeżyć...
czy rzeczywiście wszystko ma swój cel i sens? czy wszystko jest gdzieś w górze zaplanowane?
nie potrafię tego rozumieć...
 
reklama
wiem że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu
nie wiem dlaczego los tak doświadcza dobrych ludzi którzy by kochali i dbali o maleństwa
współczuję Ci z całego serca
[*]
 
Przykro mi:-(
Wiem przez co przechodzi - sama 5 dni temu pożegnałam Synka. Dlatego mogę zapewnić o swojej modlitwie i ciepłych myślach.
[*] dla Amelki








 
Ostatnia edycja:
Dziękuje ja i Nasz Aniołek... dzisiaj czuję, że córcia daje mi siłę, że dam radę ale pewnie przyjdzie mi zapłacić za te "lepsze" chwile... Tak cholernie boli, tak strasznie tęsknię...tak bardzo chcę wziąć moja maleńką jeszcze raz w ramiona... poczuć ten piękny ciężar.... byłam gotowa pod stopy mojej córeczki położyć cały świat...a teraz tak jak ludzie budzący się ze śpiączki muszę nauczyć, żyć się na nowo... Bo przecież mam dla kogo żyć... mam męża, wspaniałą mamę i resztę rodziny... ale powiem wam, że mimo, że mam 25 lat nie boję się śmierci... i nie wiem ile czasu jest mi dane na tym świecie... ale kiedy przyjdzie ten moment nie będę się bała... będę szczęśliwa bo wezmę w ramiona moją Amelkę... mój skarb największy...
tęsknię i zapalam Ci kochanie światełko
[*]
[*] wiedz kochanie, że mama dla Ciebie będzie silna, obiecuję, że nigdy przed Panem Bogiem nie będziesz musiała się za mamę wstydzić, że będziesz dumna... postaram się przejść przez życie najlepiej jak będę mogła... bo wiem, że na mnie patrzysz.... kochanie... wiedz, że mama kocha i tęskni...
Śpij Amelko, śpij Córeczko.
Ty bieluśkie masz łóżeczko,
Z piór anielskich poduszeczkę,
Z chmur na niebie kołdereczkę.
Ze śnieżynek - przytulanka,
Od słowika - kołysanka:
Luli luli - ptaszek śpiewa...
Luli luli - szumią drzewa...
Drogą mleczną nocka kroczy,
By Cię snami zauroczyć!
Śpij spokojnie, luli luli,
Kiedyś mama Cię utuli...
 
Strasznie mi przykro Nina.. poplakałam się jak dziecko... nie jestem w stanie wyobrazic sobie co czuje kobieta kiedy umiera cząstka jej samej.. Przytulam Cie z calych sil. Niech Amelka ma Was w swojej opiece i czuwa nad Wami, życze dużo sił i wytrwałosci.
Buziaki dla Ciebie
 
reklama
Do góry