reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Alergie

reklama
Hania ja jeszcze słyszałam od położnych w szpitalu, że kosmetyki Johnsona bardzo często uczulają. Oilatum czy Balneum sa bardzo drogie. Takie same efekty ma Olejek do kąpieli dla niemowląt firmy Linomag. Tani (jakieś 6-7 zł) a naprawdę dobry :tak:
No ia głownie uzywałam kosmetyków Bambino, bo po Nivea moje dziecko tez jakieś wykwity miało. A Bambino i właśnie Linomag świetnie się sprawdziły.

Proszek do prania też może uczulać. Spróbuj albo go zmienić albo podwójnie płukać rzeczy dla synka.
 
z buzi zeszły...wędrują teraz z klatki piersiowej w dół brzuszka...
Bambino właśnie mydełko uczulało. A jak wróciliśmy do Johnsona, to znikło.
Na razie mam Oliatum.
Dziękuję za wszystkie porady :)
 
Hania, u nas uczulal i Johnson i Nivea, wiec to rownie moze byc od tego. Ja bym na Twoim miejscu narazie kompletnie wyeliminowala wszystkie silne alergeny z Twojej diety i obserwowala malego. Jak w ciagu kilku tyg. mu sie nie polepszy wtedy przyczyny szukaj w czynnikach zewnetrznych - typu proszek, mydelko czy tkanina.
Pozdrawiam.
 
czy któras z dziewczynek miała na cipuszce krostki , jak tak co nakładałyście by znikneły?? mała ma od 3 dni zaczeło sie od 3 na jednej z warguś i teraz troche sie rozeszło rowniez na druga, smaruje sudocremem ale mam wrazenie ze nic nie pomaga, po przejściach jagodzianki zaczynam sie bac:no:
moze wapno pomoże??
nic absolutnie nowego nie używamy wiec nie wiem z kad to cholerstwo sie przyplatało:baffled:
 
czy któras z dziewczynek miała na cipuszce krostki , jak tak co nakładałyście by znikneły?? mała ma od 3 dni zaczeło sie od 3 na jednej z warguś i teraz troche sie rozeszło rowniez na druga, smaruje sudocremem ale mam wrazenie ze nic nie pomaga, po przejściach jagodzianki zaczynam sie bac:no:
moze wapno pomoże??
nic absolutnie nowego nie używamy wiec nie wiem z kad to cholerstwo sie przyplatało:baffled:
Mada, Sara miala kilka tygodni temu takie wykwity na cipuszce i pomogl Tormentiol - smarowalam rano i wieczorem i po jakichs 3 czy 4 dniach zeszlo wszystko. Sprobuj!
 
reklama
Do góry