reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

super fotki, mi najbardziej podoba się drugie:tak:
też nie mieliśmy sesji, zdjęcia robił nam brat męża, niby zapaleniec i z profesjonalnym sprzętem, ale nie jestem zadowolona:-( dlatego zrobimy sobie sesję ciążową:-D
 
reklama
To musi być fantastyczna sprawa, taka sesja ciążowa! jaj jakoś ciągle nie moge przywyknac do tej piłeczki z przodu. Co nie spojrzę w lustro to mnie zaskakuje, że ona tu jest i tak bardzo ją widać. Ale to pewnie dlatego, że do 5 miesiąca prawie nie było widać.

Zdjęcia są z początku października, czyli pod koniec mojego 5 miesiąca... i jak widać, niemal nic nie widać :p

Chciałabym jakoś bardziej samą siebie przyzwyczaić do myśli, że mam już mamine kształty. Choć z drugiej strony nie jestem pewna, czy takie ciałko z brzuszkiem umiałabym odsłonić do zdjęcia.

A jak sobie planujesz takie zdjęcia? Bardzej artystyczne, np. w czerni i bieli, czy bardziej takie ciepłe, domowe?
 
też mi czasem dziwnie z brzuszkiem, czasem zapominam że go mam:szok:
ale u mnie było już widać od początku 3 miesiąca:szok: więc miałam więcej czasu by się przyzwyczaić:-D
a sesję chcę na pamiątkę...
będę sprawdzała fotografów, chciałabym rozbudowaną sesję - czarno-białe zdjęcia, artystyczne, nastrojowe, humorystyczne... z mężem i bez... zobaczę co da się zrobić:tak:
 
też mi czasem dziwnie z brzuszkiem, czasem zapominam że go mam:szok:
ale u mnie było już widać od początku 3 miesiąca:szok: więc miałam więcej czasu by się przyzwyczaić:-D
a sesję chcę na pamiątkę...
będę sprawdzała fotografów, chciałabym rozbudowaną sesję - czarno-białe zdjęcia, artystyczne, nastrojowe, humorystyczne... z mężem i bez... zobaczę co da się zrobić:tak:

Taka sesja to dobra sprawa..też muszę o tym pomyślecbo niezła pamiątka dla malucha poźniej i dla nas ..:tak:;-)
 
my tez bedziemy mieli taka sesje :)) tzn juz mialam jedna, robiona przez mojego zdolnego narzeczonego...i musze przyznac, ze wyszly swietne...takie ladniusie :)

a nastapna sesja bedzie robiona przez profesjonalnego fotografa- na szczescie jest nim moj brat:) ma studio i nie ma opcji, zebym robila u kogokolwiek innego :) jakby co- polecam dziweczynom ze szczecina i okolic :)
 
Kwoka super te zdjęcia wyglądacie cudnie!!!:-)
My też już mamy umówioną sesję z fotografem na 15 listopada 2 częściową:blink: 1 część w studiu, a druga w plenerze oby pogoda dopisała, bo kolory jesieni są cudne!:-)
 
Kwoka super te zdjęcia wyglądacie cudnie!!!:-)
My też już mamy umówioną sesję z fotografem na 15 listopada 2 częściową:blink: 1 część w studiu, a druga w plenerze oby pogoda dopisała, bo kolory jesieni są cudne!:-)

a mi mój fotograf powiedziła ze teraz to bez sensu bo mam za mały brzuch i nic nie będzie widać.
 
ja wczoraj odesłałąm zdjątka, które chcę do albumu, wyszły prześlicznie, nie mogę się doczekać zeby wam pokazać hmmmm mam tu małe próbki, ale Krzyś-fotograf chciał żebym poczekała bo musi niektóre zdjątka rozjaśnić
 
reklama
a co mi tam przypomnijcie szybko jak mam dodac zdjecia z pulpitu zeby je tu umiescic na stronce bo kurde zapomnialam;-);-) ale ciiiiiiii bedziecie uprzywilejowane bo nikt nie widzial hihihi mam nadzieje ze fotograf tu nie zajrzy hehehehhe
 
Do góry