reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
a co mi tam przypomnijcie szybko jak mam dodac zdjecia z pulpitu zeby je tu umiescic na stronce bo kurde zapomnialam;-);-) ale ciiiiiiii bedziecie uprzywilejowane bo nikt nie widzial hihihi mam nadzieje ze fotograf tu nie zajrzy hehehehhe
Musisz dać odpowiedź i u góry masz spinacz wciśnij go i wgraj zdjęcia z kompa a potem jak już się wgrają jeszcze raz naciśnij spinacza i wybierz zdjęcia które chcesz załączyć;-):-)
 
Hej!

My wzięliśmy ślub 12 września. Tak, ze dopiero nam sie kończy miesiąc miodowy. Bardzo nie chcieliśmy żeby to było typowe wesele, więc zrobiliśmy je na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pod zamkiem w Mirowie. A skoro zamek w tele, tedy i stroje adekwatne do epoki:-D

No, może nie wszystkie były dopasowane do epoki, ale za to goście podchwycili nasza ideę i tez przyjechali w kostiumach.

To oczywiście my przed ołtarzem. Już po przysiędze i założeniu obrączek o których ksiądz zapomniał :-D Jak nam po cichu powiedział: "I po stresie!" to nie wytrzymaliśmy i śmieliśmy się do końca mszy. Ale to ze szczęścia.

To już na samym weselu:

A tutaj nasz pierwszy taniec - historyczny oczywiście :)

razem ze znajomymi z Bractwa Rycerskiego:-)

Świetny pomysł! I to się nazywa niezapomniane wesele!

Dziś odebraliśmy zdjęcia od fotografa, nie jestem specjalnie zadowolona:sorry2: bo były ładniejsze, ale cóż:wściekła/y:

Cudne zdjęcia! Piękna suknia!


kaasiorek84 Śliczna sesja! Naprawdę....aż mnie dziewczyny zmobilizowałyście do oglądnięcia własnych zdjęć.... To takie piękne!
 
reklama
Do góry