reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
hej śliczne foty i oryginalne wesele, gratuluję;-) ja dodam wam zdjątka za parę dni bo są w edycji:tak::tak: narazie na nkdałam jedne zdjęcie od kolegi, ale te profesjonalne z sesji i ślubu to później;-)
 
mi tez sie czesto sni dzidzia, albo cos z nia zwiazane!! ale powiem wam, ze mi czas szybciutko leci. pomyslec ze za miesiac u nas jest indyk, pozniej za 2 boze narodzenie!! styczen moze sie ciagnac, ale w lutym bedzie szal, hehe ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :-D niom dzidzia kochana, tez juz by sie tak chcialo przytulac... narazie brzuszki trzeba masowac :-) a tak przy okazji pochwale sie swoim, buzka mamuski
Śliczny brzusio!!!:tak::tak::tak::-)
 
Hej!

My wzięliśmy ślub 12 września. Tak, ze dopiero nam sie kończy miesiąc miodowy. Bardzo nie chcieliśmy żeby to było typowe wesele, więc zrobiliśmy je na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pod zamkiem w Mirowie. A skoro zamek w tele, tedy i stroje adekwatne do epoki:-D

No, może nie wszystkie były dopasowane do epoki, ale za to goście podchwycili nasza ideę i tez przyjechali w kostiumach.



To oczywiście my przed ołtarzem. Już po przysiędze i założeniu obrączek o których ksiądz zapomniał :-D Jak nam po cichu powiedział: "I po stresie!" to nie wytrzymaliśmy i śmieliśmy się do końca mszy. Ale to ze szczęścia.

To już na samym weselu:



A tutaj nasz pierwszy taniec - historyczny oczywiście :)


razem ze znajomymi z Bractwa Rycerskiego:-)
no to gratulacje!!!!:-D I wszytskiego naj na Nowej drodze życia!:-) Oryginalny pomysł i na pewno wszystkim gościom ten ślub utkwwi na zawsze w pamięci!:tak: Super wyglądaliście!:tak::tak::-)
 
Kwoka wspaniały pomysł! Nie każdy by wpadł na takie coś, widać, że nie jesteście zwykłą parą i pewnie wasze życie też pełne takich kolorowych pomysłów;-) A jaka Wasza dzidzia będzie zwariowana, już to widzę:-) bardzo mi się podobacie na tych zdjęciach i oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Wam życzę!:-)
 
mi tez sie czesto sni dzidzia, albo cos z nia zwiazane!! ale powiem wam, ze mi czas szybciutko leci. pomyslec ze za miesiac u nas jest indyk, pozniej za 2 boze narodzenie!! styczen moze sie ciagnac, ale w lutym bedzie szal, hehe ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :-D niom dzidzia kochana, tez juz by sie tak chcialo przytulac... narazie brzuszki trzeba masowac :-) a tak przy okazji pochwale sie swoim, buzka mamuski

Śliczny brzusio!!:-D;-):rofl2:
 
reklama
Do góry