reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

Zima zgrabniutki brzuszek:tak:
a ja nie mogę swojego masować, bo mam skurcze:-( no ale dotykam delikatnie lub pukam małemu, żeby wiedział że mamusia myśli o nim... a wczoraj puszczałam mu kołysanki przez słuchawki włożone na brzuszek i on tak delikatnie pluskał, nie jak zawsze kopał, chyba mu się podobalo:tak:
 
reklama
Ładny brzuszek Zimo:tak:
o właśnie Tygrynko, dzięki za przypomnienie tego co już dawno chciałam zrobić;-) muszę mojemu maluszkowi troszkę muzyczki też puścić;-)
a my robimy tak, że mu pukamy z jednej strony i nam odpukuje, to wtedy pukamy z drugiej i chwilkę trzeba poczekać aż się poprzewraca, ale wtedy odpukuje w pobliżu tej drugiej strony;-) uwielbiam te zabawy:-)
 
Dziękuję Dziewczyny za zyczenia i Komplementy :)))))
Skoro juz Wam pokazalam mojego urwiska... to wklejam jescze fotkę jak był malusi :))))
...I pomyslec ze niedługo wszystkie bedziemy mialy takie kruszynki :)))
ale bajeczny babelek:)))))tez by sie tak juz chcialo



mi tez sie czesto sni dzidzia, albo cos z nia zwiazane!! ale powiem wam, ze mi czas szybciutko leci. pomyslec ze za miesiac u nas jest indyk, pozniej za 2 boze narodzenie!! styczen moze sie ciagnac, ale w lutym bedzie szal, hehe ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :-D niom dzidzia kochana, tez juz by sie tak chcialo przytulac... narazie brzuszki trzeba masowac :-) a tak przy okazji pochwale sie swoim, buzka mamuski
no brzucholek elegancki...i faktycznie w piatek Halloween..potem Indyk i gwiazdka...potem moje urodzinki i luty haha powinno szybko minac:p


Tygrynka a co do kolysanek to tez tak robie sluchawki takie wielkie na brzuchol i tv se ogladam a maly sobie disco robi...i pomalu zasypia:)
 
Ładny brzuszek Zimo:tak:
o właśnie Tygrynko, dzięki za przypomnienie tego co już dawno chciałam zrobić;-) muszę mojemu maluszkowi troszkę muzyczki też puścić;-)
a my robimy tak, że mu pukamy z jednej strony i nam odpukuje, to wtedy pukamy z drugiej i chwilkę trzeba poczekać aż się poprzewraca, ale wtedy odpukuje w pobliżu tej drugiej strony;-) uwielbiam te zabawy:-)


no ja tez sie z moim tak w berka bawie haha ale smieje sama do siebie i ostatnio ludzie w kosciele mi sie przygladali haha
 
Hej!

My wzięliśmy ślub 12 września. Tak, ze dopiero nam sie kończy miesiąc miodowy. Bardzo nie chcieliśmy żeby to było typowe wesele, więc zrobiliśmy je na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pod zamkiem w Mirowie. A skoro zamek w tele, tedy i stroje adekwatne do epoki:-D

No, może nie wszystkie były dopasowane do epoki, ale za to goście podchwycili nasza ideę i tez przyjechali w kostiumach.

DPP_9624.JPG


To oczywiście my przed ołtarzem. Już po przysiędze i założeniu obrączek o których ksiądz zapomniał :-D Jak nam po cichu powiedział: "I po stresie!" to nie wytrzymaliśmy i śmieliśmy się do końca mszy. Ale to ze szczęścia.

To już na samym weselu:

DPP_9648.JPG


A tutaj nasz pierwszy taniec - historyczny oczywiście :)
DPP_9697.JPG


razem ze znajomymi z Bractwa Rycerskiego:-)
 
reklama
Dziękuję bardzo!:-D

Sukienka była dwustronna - w kościele miałam na wierzch srebrną stronę, a na weselu granatową. A i tak jak się zrobiło ciepło od tańca to zostałam tylko w spodniej sukni, czyli tej białej.:-)
 
Do góry