reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Album Fotograficzny

reklama
no właśnie, mam to samo... tamten czas trzasnął jak z bicza, a teraz im więcej czuje się ruchy dzidzi, kupuje więcej rzeczy dla niej i już tak bardzo chce się je mieć w ramionkach, to jeden tydzień trwa miesiąc:crazy: ja kcem JUŻ JUŻ JUŻ! czemu ta ciąża nie trwa u nas krócej cooo? A Wam tez kobitki śni się dzidzia? bo mi już TRZECI raz! już ją tuliłam taką z kochaniutkimi dużymi niebiesimi oczkami:zawstydzona/y: ehh... się rozmarzyłam... a to cudowne zdjątko z malutkim w ramionkach jeszcze bardziej mnie rozsłodziło:tak:
 
100 lat dla urwiska :)))))

mi maluch śnił się na początku ciąży, często, że urodziłam dziewczynkę (jak jeszcze płci nie znaliśmy) i że była taka fajna, włochata :)))

w drugiej ciąży już mi się nie dłuży, już teraz się cieszę z tego czasu, co pozostał i staram się na maxa wypocząć, bo wiem, co mnie czeka w lutym :)))))))))
w pierwszej ciąży nie mogłam się doczekać, kiedy mała będzie z nami... strasznie chciałam wszystko na już :) a potem jak płakała i miała kolki, czy humorki, to chciałam ją z powrotem do brzucha wsadzić choć na chwilę :))
 
w drugiej ciąży już mi się nie dłuży, już teraz się cieszę z tego czasu, co pozostał i staram się na maxa wypocząć, bo wiem, co mnie czeka w lutym :)))))))))
w pierwszej ciąży nie mogłam się doczekać, kiedy mała będzie z nami... strasznie chciałam wszystko na już :) a potem jak płakała i miała kolki, czy humorki, to chciałam ją z powrotem do brzucha wsadzić choć na chwilę :))
DOKLADNIE!!!!!!
 
DOKLADNIE!!!!!!

co racja, to racja:tak: ja tego jeszcze nie przeżywałam, bo to pierwsza moja ciąża i jeszcze sobie nie zdaję sprawy z tego, że w realu często się jest okropnie zmęczonym, gdy maluszek ma np. kolki... ale mi nawet to nie przegada;-) ja już nawet tych kolek się doczekać nie mogę he he;-) wiem, wiem, niedoświadczonam;-)

aa i też zawsze jak mi się śni to dziewczynka, a płci jeszcze nie znam, hmm ;)
 
reklama
mi tez sie czesto sni dzidzia, albo cos z nia zwiazane!! ale powiem wam, ze mi czas szybciutko leci. pomyslec ze za miesiac u nas jest indyk, pozniej za 2 boze narodzenie!! styczen moze sie ciagnac, ale w lutym bedzie szal, hehe ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje :-D niom dzidzia kochana, tez juz by sie tak chcialo przytulac... narazie brzuszki trzeba masowac :-) a tak przy okazji pochwale sie swoim, buzka mamuski
 

Załączniki

  • DSCN0929 [800x600].jpg
    DSCN0929 [800x600].jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 30
Do góry