reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Płacze w nocy,około 1.00 herbatka i nurofen,w efekcie spanie do rana i wstał w super humorze.Może to piątka do końca sie przebija,bo mówił,że go ząbek boli.:baffled:
u nas tez tylko bez nurefenu i darcie sie włacz mi bajki:zawstydzona/y::crazy:...nie właczyłam ...przeczekałam i zasneła ale ktora to była godzina to nie wiem ..dzis jestem nie wyspana jak nic
ciekawe jakie byki zrobie w CV po takiej nocce:baffled::nerd::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Helou ;-)

U nas dzisiaj pobudka na mleczko o 5 i spanie jeszcze do 6:45.
A psy też tu tak szczekają, że u Milenki i w mojej sypialni zamykam na noc okno, bo by nie pospała :no:
 
Cześć mamuśki:)
U mnie nocka na szczęście przebiega spokojnie już od pierwszego miesiąca życia Kacperka....Mały śpi od 20 do 5.30-6.00. Potem jest flaszka, ostatnio po porannej butelce nie chce spać wiec zaliczamy krótką zabawę i małe figle, usypiam go na leżaczku, a następnie ponownie kładę do łóżeczka gdzieś na godzinkę:)
Tak ja u Ciebie Joasiek największy problem stanowią psy...szczekają tak głośną, ze Kacperek chcąc nie chcąc budzi się...i tyle z porannej drzemki...
 

Załączniki

  • Zdjęcie0077.jpg
    Zdjęcie0077.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 20
Oli dziś rano wstała o 6tej, zachciało jej się siku i już potem nie zasnęła. A więc dziś o 21 padła w 3 minuty. Ja chyba też niedługo się kimnę, bo dzięki niej też nie śpię od 6tej :crazy:
 
Ostatnia edycja:
Konrad dzis wstał o 6.15:szok:,a ja razem z nim ozywiście:zawstydzona/y:.Ja mam wolny dzien,a on mi takie numery robi:zawstydzona/y::angry:;-).Pewnie dlatego,że wczoraj padł o 18:-D.
 
Oli natomiast dziś długo pospała, bo wstała o 9tej, za to po prawie 2 tygodniach miała zmoczoną pieluszkę - jeszcze była ciepła, musiała zrobić tuż przed obudzeniem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry