reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Oli śpi od 21.15. Odkąd przeprowadziła się do innego pokoju, to staram się, żeby leżała już w łóżku o 21, zasypianie jej zajmuje już tylko kilka-kilkanaście minut :tak: No i jak narazie oprócz tej jednej nocki, gdzie przywędrowała do nas, wszystkie inne przespane bez pobudek :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiad to super, szybko Oli załapała spanko w nowym miejscu:tak::-) widocznie tez jej było to potrzebne;-)

Joasiek nie martw sie, hubek jak ma gorszy dzien to też z zzasypianiem cyrki:dry:
 
Miśka, to napewno przejściowe, Wikusia musi wrócić do normy po wakacjach :tak:
U nas generalnie nocka przespana z małą pobudką na siusiu i kupę, ale potem odrazu wróciła do łóżka i zasnęła. No i spała do 7.30 :-)
 
Dziś miałam nieciekawą nockę :dry: Najpierw śniły mi się jakieś męczące sny, nie pamiętam co, ale coś związane z moimi starszymi dziećmi. Ok 2.30 obudził mnie pies i musiałam z nim wyjść na dwór, bo rozwolnienia dostał :baffled: Po nocnym spacerze zdążyłam zasnąć na 2 godziny, bo Oliwka się rozpłakała. Coś jej się przyśniło, opowiadała mi coć chaotycznie, a potem musiałam z nią się położyć w jej łóżku i już do rana mnie nie wypuściła, tak kurczowo trzymała się mojej ręki.
 
Hubek ostatnie dwie nocki jakies niespokojne, gada przez sen, jęczy, stęka:-:)dry: wczoraj rano mu sie zapytałam co mu sie sniło a on mi na to, że wilk:szok: potem tata mu sie pytał i tez powiedział że wilk i jeszcze sowa:confused: dostał coprawda ostatnio taka książeczkę ze zwierzetami co dzwieki wydaja i jest tam i wilk i sowa i nietoperze ale chętnie ja oglada i się nie boi więc nie wiem dlaczego w nocy tak przezywa:confused: wczoraj to napewno jeszcze odreagowywał spotkanie z kuzynką:sorry2::zawstydzona/y: krzyczał przez sen "to moje. to moje":sorry2: i "do domku jedź":zawstydzona/y:
 
U na problem z zasypianiem.
Wprawdzie zasypia ładnie,bez problemu,ale jak tylko sie ruszę,to wrzask,tak przerażliwie płacze jaby sie bał czegos i tez mówi przez sen i przeżywa.Może to taki wiek,że dzieci mają większą wyobraznie i przez to złe sny...:baffled:
 
Moja tez dzis w nocy wywijała nogami i rękoma i krzyczała przez sen ale tu chyba tatuś zawinił który przekomarzał się z nią przed snem:wściekła/y::-:)rofl2: ,ze zje jej pępek:zawstydzona/y:;-)
 
reklama
No to i ja dołączam do niezadowolonych z ostatnich nocek. Pisałam już, że wczorajszej nocy Oli się obudziła z płaczem i dziś się też to powtórzyło. Zanim do niej podeszłam już Paulina ją na rękach trzymała. Oli rzuciła mi się na szyję i powiedziała przez łzy:
- Szukałam cię i cię nie było!
Musiałam się z nią położyć, a jak zasnęła to przeniosłam się do swojego łóżka.
 
Do góry