reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Tak to już jest, że czasem są lepsze noce, czasem gorsze. Tak jak i my mamy;-) U nas od dłuższego czas wszystko w porządku:tak: Czasem zdarza się, że przyjdzie do nas w nocy, albo raczej po któreś z nas, żeby go przytulić i położyć spać jeszcze raz w środku nocy;-):-D Albo się przebudzi, bo się odkrył i zmarzł;-)
 
reklama
Wiki w końcu poczuła się jak w domu, bo bardzo ładnie śpi od kilku nocy, a do tego pobudki koło 8-9, więc bomba:tak:
A co do złych snów, to po niedzielnej przejażdżce łódką i spotkaniu z syczacymi łabędziami, tez się obudziła zlana potem, z krzykiem odganiała łabędzia:tak::sorry2:
 
Boję się zapeszyć przechwalając, ale u nas... w końcu od 2 dni nocki super.... szybko zasypia i spi minimum do 6 bez pobudki :blink:
 

Chyba z 40 minut tak razem leżałyśmy aż w końcu się poddała.
Jakieś dzieciary nieokrzesane darły się pod oknami zamiast o 21 grzecznie siedzieć w domu :angry:


Kuba też.
A w ogóle to moje dziecie dziś postanowiło mamę skutecznie wyprowadzać z równowagi,koszmar jakichś,ktoś mi podmienił dziecko chyba...:angry:
 
u nas dzis spokoj ale troszke z równowagi probowało mnie dziecie wyprowadzic no ale wybaczam ;-):rofl2:

pomimo drzemki w wózku wracajac z przedszkola zasneła przed 20:rofl2::rofl2:
 
Płacze w nocy,około 1.00 herbatka i nurofen,w efekcie spanie do rana i wstał w super humorze.Może to piątka do końca sie przebija,bo mówił,że go ząbek boli.:baffled:
 
reklama
u nas nocka juz dzisiaj spokojna:tak: bez jeków i gadania przez sen, widocznie juz odreagował dzień spedzony z kuzynką:sorry2:;-):tak:

Kasiad u nas codziennie jak usypian Hubka wieczorem to pies sąsiadki zaczyna szczekać:baffled: i tak potrafi dłuuugo szczekać :angry: i potem inne sie dołączają:baffled::wściekła/y:
 
Do góry