reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Oli coś się dzisiaj budziła w nocy i popłakiwała, kilkakrotnie jęczała "boli noga Oliwkę". Nie wiem, gdzie ją ta noga boli, oglądałam ją i nic nie widzę. Chyba, że coś ją kości bolą :confused:
 
reklama
Kasiad, a może coś jej sie śniło. Może sie iderzyła w ciagu dnia i przeżywałą w nocy. Maja sę wystraszyłą 2 tygodnie temu psa. I do tej pory płacze przez sen.
 
Ewamat, na początku też tak pomyślałam, ale w nocy jęczała kilka razy, a raz jak już się przebudziła rano, więc już nie śniła.
 
Laila tez wczoraj po godzinie snu obudzila sie z okropnymplaczem i nie dla sie uspokoic, pytalam czy cos ja boli i nie odpowiadala, pewnie miaala zle sny...
 
wczoraj moej dziecko poszlo spac o 23 :szok::crazy::baffled::wściekła/y: leżał w wyrku już od 21:30 i co z tego.
nie wiem co mu bylo oby to nie weszlo mu w krew
 
Oli coś się dzisiaj budziła w nocy i popłakiwała, kilkakrotnie jęczała "boli noga Oliwkę". Nie wiem, gdzie ją ta noga boli, oglądałam ją i nic nie widzę. Chyba, że coś ją kości bolą :confused:
Kasiad u nas było to samo w poniedzialek zadzwoniłam do pani doktor i jej powiedziałam że pokazuje stope i mówio że boli a ona mi powiedziała że jeśli się nie udeżył nie u upadł to znaczy że ma szybki wzrost kości i może mieć uczucie że go boli ale podobno to normalne takie zrywy wzrostu u 2-3 latka. i mam sprawdzic noge czy but nie za maly i zmierzyc centymetrem i zaz kilka dni znow i sama sie przekonam.
 
Marta od czasu odstawienia od piersi nigdy nie spi w dzien:-(, w nocy pięknie-ok. 11 godzin,a w dzien wcale. Co ja mam zrobic zeby nauczyła sie spac w dzien?:confused:
 
reklama
Marta od czasu odstawienia od piersi nigdy nie spi w dzien:-(, w nocy pięknie-ok. 11 godzin,a w dzien wcale. Co ja mam zrobic zeby nauczyła sie spac w dzien?:confused:

Nie poradzę,bo czasem tak sie zdarza,że dzieci około 2 roku juz nie mają drzemki w dzień.
Ale psycholodzy radzą,by mimo tego,że dziecko nie ma drzemki,tzn. nie spi,to miało jednak pół godziny wyciszenia,najlepiej w swoim łóżeczku,chodzi o taki relaks na wyciszenie.Można czytać cichutko bajkę,nucić,"pobawic sie w noc" i leżec.Można przysłonic okna i położyć sie obok w ciszy.Może zaśnie...
 
Do góry